Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mi van velem....

Nem tudom, hogy mi van velem. Valakinek valami ötlete? Légyszives :S (lent)

Figyelt kérdés
Hetek óta rosszul érzem magam, fáradt vagyok, remegek, félek mindentől... megijedek alapvető dolgoktól... az elején egy két dolgot elfelejtette.. de azt ognodltam,hogy csak kimerültség... mára már azt is elfelejtettem,hogy pár órával mit csináltam.. sokat kellett rajta gondolkoznom, hogy eszembe jusson.. nagoyn hamar leszek ideges oknélkül... olyan szinten hogy török zúzok... nemeszek, csak nagoyn miinimálisat... és rettegek . :S mi lehet velem?

2013. jan. 22. 14:56
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom,hogy mi lehet a bajod,de szerintem feltétlenül fordulj orvoshoz,mert ez nem normális!Mennyi idős is vagy?
2013. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17/L :S
2013. jan. 22. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy idegileg szépen kikészültél, talán egy idegösszeomláson is túlestél. Nem ért valami nagy trauma vagy veszteség (pl. hozzátartozó halála), amit nem tudsz feldolgozni? Próbáld végiggondolni, hogy alakult így, és hogy helyre tudod-e tenni magadban a dolgokat. Ha nem megy egyedül, akkor keress meg minél előbb egy szakembert, mert komolyabb bajod is lehet.
2013. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából elég sok dolog ért az elmult 1évben... de mindegyiket sikerült, feldolgoznom.. ugy ahogy... és eddignemvolt különsebb probléma.. most viszont már én is félek... :S
2013. jan. 22. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból írom, de a dolgok elfojtása nem egyenlő a feldolgozással. Főleg, hogy Te is írod, hogy 'úgy ahogy'. Biztos vagyok benne, hogy az egész év összes rossz dolga vezetett a mostani állapotodhoz. A tanácsom továbbra is szakember felkeresése, ha egyedül nem megy, sajnos ez nem olyan probléma, amire a gyakorin fogod megtalálni a megoldást. (3-as vagyok)
2013. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
feltétlen felfogom, köszönöm :)
2013. jan. 22. 17:05
 7/7 anonim válasza:
1. vagyok. Igaza van a hármasnak!
2013. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!