Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan bírjátok ki gipszben?

Hogyan bírjátok ki gipszben?

Figyelt kérdés
Nekem a jobb lábamon van hajszáltörés :S. Ma kaptam rá fekvö gipszet!Még van 5-hét hátra!Ti nektek mi tört el?Meddig lesz rajtatok a gipsz?

2013. jan. 22. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sok éve a karom tört el. Borzalmas volt. Alapvető dolgokat nem tudtam csinálni, mint az öltözés normálisan, a cipőm bekötése, fürdés. Nagyon kiborító volt, de ugyanakkor tanulságos. Végülis ezt érezheti az, akinek mondjuk nincs végtagja és utána szerencsésnek éreztem magam, hogy egészséges vagyok.
2013. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazad van én már alig várom hogy vége legyen!!! :S
2013. jan. 22. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is alig várom, hogy levegyék.


Utálom nagyon az egészet, zoknit és cipőt szeretnék már húzni a lábamra, utálom, hogy naponta injekciót kell adnom a hasamba trombózis ellen, utálom, hogy már lötyög a gipsz a lábamon annyira lesoványodott.

2013. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!