Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap, csak alsóba voltam...

Dzsugaswily kérdése:

Tegnap, csak alsóba voltam itthon, és 17 fok volt a házban, meg a cipőm átázott. Ma reggel, és tegnap este már az volt, hogy a vesém környékén így, ilyen tompa, belülről enyhe néha nyilaló fájást tapasztalok. Szerintetek csal felfáztam?

Figyelt kérdés
-Köszönöm szépen aki válaszol, elég kétségbe vagyok esve. Aki tapasztalt ilyet, az kérem válaszoljon, hogy mi lehet?
2013. jan. 22. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó forró kamillás fürdőt, utána bújj ágyba, és jól takarózz be. Holnapra rendben leszel. 17 fokban pedig máskor öltözz fel rendesen!Zokni legyen rajtad, mert lábról legkönnyebb felfázni.
2013. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én vesemedence refluxos voltam 6 évig és nem valami jó ötlet 17 fokban alsóban mászkálni,hidd el! :) szerintem menj el háziorvoshoz,az nem árthat!
2013. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!!! Vettem egy jó nagy fürdőt+ kamillás teaát és 1-2 nap alatt elmúlt! :)
2013. jan. 26. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!