Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sefítség! A darazsak ma...

Sefítség! A darazsak ma reggel elszaporodtak a lakásban! Mit tegyek? Egyedül vok itthon :S 13/F

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 10:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
panel vagy kertesház?melyik részén?
2010. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
panelben lakunk és nem tok bemenni a fürdőbe,a WC-re,a konyhába és az előszobába :S
2010. jún. 6. 10:56
 3/28 A kérdező kommentje:
azmiaz?
2010. jún. 6. 11:01
 4/28 anonim ***** válasza:
Hogy szaporodtak el,volt valahol a lakáson belül fészek?Ajánlom hivj valami felnőttet!Van a Raid nek valami darázsirtó spraye,de én a helyedben nem mernék egyedül próbálkozni vele.
2010. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
hát az a baj hogy nem tom hogy szaporodtak el :S tegnap még nem volt semmi :S
2010. jún. 6. 11:07
 6/28 anonim ***** válasza:

Nekünk beköltöztek a tetőbe, aztán egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy tele van velük a szoba. Befújtam rovarirtóval, rájuk zártam az ajtót, pár óra múlva visszamentem, és addigra az összes megdöglött.

Meg majdnem én is a szagtól :D Szóval, ha ezt megcsinálod, ne felejts el utána szellőztetni.

2010. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
hát kössz :D de egyedül inkább nem próbálkoznék xD
2010. jún. 6. 11:10
 8/28 anonim ***** válasza:

telefon?szomszéd(ok)?én akkor be voltam parázva mikor a szobámba egy bement a függönyöm mögé...

hogyha szembejönne veled egy-kettő(remélhetőleg nem:))akkor ne hadonássz,csak imádkozz hogy nem csípjen meg!És tényleg szólj valaki felnőttnek!

2010. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
hát a szomszédunk egy öreg nő xD nem tom hogy ő mit tudna tenni xD
2010. jún. 6. 11:17
 10/28 anonim ***** válasza:
telefonon nem tudod felhívni a szüleidet?
2010. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!