Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit várhatok a gasztroenteroló...

Mit várhatok a gasztroenterológián?

Figyelt kérdés
Milyen vizsgálatokra számíthatok? Lehet, hogy csak konzultáció lesz? Ki, miért járt ott és milyenek a tapasztalatok? Minden érdekel, ami eszedbe jut a témával kapcsolatban.
2009. aug. 31. 18:30
 1/4 anonim válasza:
Én még tavasszal voltam. Nem volt semmi különös, bementem, az orvos kérdéseket tett fel a problémámmal kapcsolatban, aztán megnyomkodta a hasamat, majd elküldött pár másik helyre. ( vérvétel, ultrahang, stb..) Egyáltalán nem vészes, nem kell aggódnod miatta :)
2009. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eléggé megrémültem, mert már az időpont kérésnél a vastagbéltükrözéssel próbált "csábítani" a doki. Remélem, erre nem lesz szükség.
2009. aug. 31. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom, attól függ, hogy milyen panaszok miatt mész. Én gyomorfekély tünetei miatt lettem beutalva, és ezért elkerülhetetlen volt, hogy bekukkantsanak a gyomromba. Nem volt olyan rossz, mint amire számítottam, simán le tudtam nyelni a csövet, egyáltalán nem fájt, csak kellemetlen volt, és kb. 3-5 percig tartott az egész. És milyen jó érzés volt utána jó nagyokat büfögni. :)

Jobbulást Neked!

2009. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Milyen panaszokkal mentél a gasztroenterológiára? Mert nekem is van időpontom, de nagyon félek elmenni (a tükrözések miatt). Veled mit csináltak ott? Én gyakori hasgörcsök és puffadás miatt megyek, de rettegek, hogy felhozzák a tükrözést... Remélem elég lesz egy vérvétel és egy uh... :(
2010. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!