Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek attól beteg h folyton...

Lehetek attól beteg h folyton ideges és stresszes vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondták nekem h igen de senki nem tudja meg mondani h miért és hogy van ez.
2013. jan. 24. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2013. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
A szervi bajoktól és a fertőzésektől eltekintve szinte csak ettől lehetsz beteg. Sőt, a szervi bajok nagy részét is a pszichikai állapotod okozza, vagy súlyosan felerősíti. Ha folyton feszült vagy, stresszes az életed, az csak rossz. Rosszul érzed magad, hamarabb leszel beteg és jobban ledönt a lábadról. A mai napig nem tudták, és szerintem nem is nagyon fogják tudni megfejteni az agy titkait, csodálatos, nagyon összetett szerv, az életünkben gyakorlatilag minden attól függ... ha folyton stresszelsz, akkor komoly gyomorbántalmaknak, bélrendszeri, emésztési gondoknak nézhetsz elébe, nem beszélve a szív és az agy fokozott terheléséről.
2013. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!