Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatással van a rivotril?

Milyen hatással van a rivotril?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 00:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
38%
Rivotril: nyugtató
2008. jún. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
68%
Ez most nem fog tetszeni. [feltéve ha a nyugtatóra gondoltál, szerintem igen]. Tompítja az agyat, az agyműködést, lelassulsz tőle. Gyakorlatilag zombi leszel. Ha rászoksz, az borzasztó tud lenni. Én nem szedem hála égnek, de lehet, hogy kell majd... Mindenesetre minden erőmmel ellene vagyok. Egy tanács: ha fel akarják neked írni, NE hagyd! Ez drog, és szörnyű dolgokat művel az agyadban. Ha pedig magadtól akarod szedni, felejtsd el gyorsan... [bár úgyis csak orvos tanácsára kaphatod]
2008. jún. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
87%
Az előző válaszolónak igaza van,simán rá lehet szokni.Az egyik ismerősöm is ezt szedi,most már minden ürüggyel bedob egyet,h szüksége van rá.Ha teheted,ne szedd.
2008. jún. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az előttem szólókkal, ha nem elkerülhetetlen, ne szedd! Aki nem élte még át, hogy milyen "pozitív" és negatív hatásai lehetnek, az nem gondolja, milyen nagy baj is lehet belőle. Súlyos függőséget okozhat, mint sok egyéb központi idegrendszerre ható gyógyszer. Én, sajnos, tapasztalatból mondom. Nem szeretném újra megtapasztalni...
2008. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
83%
Egy barátom ezt szedte mikor szoktatták le a heroinról. Utána fokozatosan kellett egyre kevesebbet szednie, szóval tényleg rászoksz simán.
2008. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
92%

Oké, most hogy mindenfélével riogattak, nézzük a másik oldalt.

Vannak olyan helyzetek, amikor a gyógyszer nem-szedése a mellékhatásoknál rosszabb. A beteg önmagára vagy a környezetére is veszélyes lehet például. Vagy csak az izgatottsága már nem kezelhető más módon, magától képtelen megnyugodni. (Egy idős beteget ápolok, akinek vannak ilyen "rohamai".)

Szóval komoly ok nélkül ne szedd v. szedesd senkivel, csak orvosi javaslatra és csak az általa ajánlott dózisban.

2008. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim válasza:
65%

Sziasztok.

Hát mindenkinek más a véleménye a rivotril-ról.

Én egy évig szedttem szülés után elöjött , hogy két naponta hánytam, vert a viz, lefogyttam, hidegrázott, gombóc volt a torkomban, halál félelmem volt,

dokihoz fordultam minden vizsgálatra elküldött, de minden eredményem jó volt, igy a házi orvosom csak ( úgy irt fel ) rivotrilt, 0,5-öst reggel és este fél.

egy hónap után már érezttem, hogy egyre jobban vagyok, eltüntek a rosszul létek,

meg jött az étvágyam,

egész nap jól érezttem magam,

szedttem egy évig ,

és úgy döntöttem, mivel már minden ok, abba hagyom.

igy ez évtöl már nem szedem,

most február óta Belara fogamzás gátlót szedek,

viszont néha már elöjön a szorongás ami tavaly volt,

igy most e hónapban elhagyom a fogamzás tablettát,

mert a( kettö ) szerintem nem szedhetö együtt :)

és szedem a rivotrilt, mert nem szeretném ha olyan erössen vissza térne mint volt.

Én csak jót tudok irni a rivotril-ról.

EGY 35 -ÉVES KÉT GYERMEKES ANYUKA.

2008. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
78%

a rivotril nagyon jó gyógyszer, csak tudni kel szedni, mértékel.

nem kábittó szer, mint ahogy más fogalmaz.

nagyon sokan szedik, és sok embernek segit szerinttem ne ilyesszük el a másikat, mindenki hallgason az orvosára, elvégre mi nem orvosok vagyunk:)))

2008. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim válasza:
72%

A Rivotril,egy csodálatosan jó gyógyszer,csak elrontották a jó hírét a kábítószeresek,akik akkor is szedik,amikor nem kell!!!Mi azonban betegségre szedjük!!!!!!!!Nem jó kedveünkből.Én már 2000-óta szedem,és nagyon jól hat,még ma is.

sem a szexuális igényem,sem más rossz tapasztalatomról nem tudok írni.A szervezetet sem károsítja,ugyan is rendszeresen járok vérvételre,szemészetre,ekg-ra,stb.

a Rivotril JÓ GYÓGYSZER,NEM KELL FÉLNI TŐLE!!!!!

Természetesen akkor és annyit kell szedni belőle,amennyit az orvosaink javasolnak.Én Zolofttal együtt szedem.3x1 rivó,és reggel 1 Zoloft.Mivel a rivót 2000-óta szedem,orvosom azt mondta,hogy február közepétől,NAGYON LASSAN, lefogja csökkenteni az adagot!Valakinek ÉLETE VÉGÉIG IS SZEDNI KELL!!!éS AKKOR MI VAN?semmi.Inkább szedje,mint rosszul legyen.Kívánok mindenkinek jó egészséget,és szorongás mentes szép napokat!

Üdvözlettel:Tolnay András Színész.

2009. jan. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim válasza:
62%
Sziasztok! Elég sokféle dolgot irtatok itt a rivorol! Nekem két gyermekem van az orvosom rivot irt fel mivel bordenlyne szindromám van ami elég szines bonyolult fájdalmas gyötrelmes! sok gyogyszerrel kisérleteztek de a rivo a legjobb mert az bezsibbaszt és hiába bántanak lepereg rolam! Na meg az egyetlen ami mellett le tudom látni a dolgaimat a családom! Hiába irtak fel rengeteg gyogyszert csak ezt szedem de nam rendszeresen csak alkalmanként! volt idö amikor minden nap szedtem hát az viszont nem egy leányálom a páromnak mert igen kemény veszekedéseket produkáltam és hát rendesen volt dürohamom is! de ez az a gyogyszer ami mellett türtöztetni is tudom magam és tekintettel vagyok a gyermekeimre! ami még egy kicsit negativ ahogy beveszem a bogyot és kezd hatni rögtön a cigi utánn nyulok és másfél két dobozzal szivok el egy nap képes vagyok éjjel is kimenni rágyujtani! viszont amikor lecsillapit az az egy egy nap amikor beveszem nyugodságot ad! bocsánat hogy igy irom de szerintem a rivo a leszarom tabletta nem érdekel semmi olyankor! aki szedi kérem figyelje magát kiváncsi vagyok másnak is vannak e ilyen tünetei amiket irtam és kérem jelezze nekem!!!!!!!!!! hálás köszönet cicciricci
2009. márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!