Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ájulásból magától felébred az...

Ájulásból magától felébred az ember?

Figyelt kérdés
Tanultam egy két önvédelmi fogást, és ha megtámadnának, van olyan, ami ájuláshoz vezet (elszorítani a nyaki ereket, a légcsövet nem, csak a vérellátást). Arra gondoltam, ha megtámadnak, és sikerül ezt bevetni, szépen elájul, én meg addig lelépek. Csak szeretném tudni, hogy ettől nem halhat meg vagy ilyesmi ugye? Simán magához tér egy pár perc múlva, és mindketten megúsztuk akkor sérülés nélkül. Ugye? :P
2013. jan. 25. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
És a tanítóbácsi mit mondott?
2013. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már el is felejtettem, milyen sok vicces ember van GYK-n. :P Az edző ezt mma-ra tanította. Ott leállít a bíró.
2013. jan. 25. 18:32
 3/5 anonim válasza:
gondolod,ha sötétben tényleg megtámadnak,van időd kitalálni ,hogy hol szorítsd meg?
2013. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jól irányzott tökön rúgás egyszerűbb lenne, mint kitapogatni a nyaki ereit.Vagy vágd orrba, mint vakondot a rotakapa.
2013. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, én magamtól felébredtem már ;) Bár változó, valaki ugy is maradhat egy pár óráig :D Én egy 1 percig feküdtem, de nem vesztettem el a eszméletem, sőt még álmodtam is
2013. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!