Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért remeg a kezem?

Miért remeg a kezem?

Figyelt kérdés

Szóval ha barátnőmmel vagyok akkor mindig elkezd remegni a kezem így mielőtt taliznánk tudom h vele fogok talizni és elkezd remegni a bal kezem és egészen addig míg vele vagyok aztán ő elmegy haza és én is 10 perc kb és semmi elmúlik az egész. Nem tudjátok esetleg h ez mitől van?


18 férfi



2013. jan. 25. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
pszichés eredetű, ezt váltja ki belőled a barátnőd :)
2013. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ez ellen mit tudok tenni, vagy lehet egyáltalán?
2013. jan. 25. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt annyi idősen kézremegésem, sőt az ajkam is remegett ha lánnyal voltam, de akkor is ha ettem és mondjuk a finom mozdulattal kellett ennem a riszt vagy ilyesmi. Komoly vitamin hiány (magnesium és b vitamin, plusz idegi alap) Szerintem kezdetnek jó ha veszel egy csomó erős vitamint és le kell valahogy lazulnod... El fog múlni az tuti

2013. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja hát és persze szexuális izgalomtól meg teljesen standard, mert ha felemelkedik az adrenalin az remegést okoz
2013. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Joshy Ca$h ***** válasza:
Nem kell semmit, hidd el a barátnőd örülni fog a remegő kéznek bizonyos helyzetekben :)
2013. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző irta ,valamitől tartasz a barátnődtől .

Valamitől félsz talán .Nem érzed biztonságban magad,ez

nem fizikailag értendő .

2013. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 os voltam ,és az 1 es válaszíróra gondoltam ,csak közben már többen is írtak .
2013. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat már majdnem elmentem orvoshoz vele mikor észrevettem hogy csak akkor remeg mikor vele vagyok és a válaszok alapján igazatok lehet és akkor nincs úgy gond velem legalábbis remélem és köszönöm mégegyszer a válaszokat :D
2013. jan. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!