Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges vese mellett nehéz...

Egészséges vese mellett nehéz túl adagolni a magnéziumot?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A vitamin túladagolástól ne félj :) olyan alacsony szint van meghatározva hogy még 1000x-esen túllépve sem lesz bajod. Jól tudom hisz 10.000mg c-vitamint szedek naponta és Lenkei féle vitamincsomagot,ami terápiás mennyiségű,azaz gyógyító hatással bíró vitaminmennyiséget tartalmaz. Már 1éve szedem,élek virulok. :D
2013. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magnézium nem vitamin, hanem ásványi anyag... Ha úgy szeded, ahogy elő van írva, vagy ha kicsit többet semmi bajod nem lesz, de manapság nagyon divatos, hogy ha stresszes vagy dobj be egy csomó magnéziumot. Aztán az ember nem tudja miért jár állandóan WCre. A túladagolás első tünete a hasmenés, ha ezt észreveszed magadon szedj kevesebbet.
2013. jan. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert szedek multivitamint, amiben 100mg magnézium van, és ha szednék mellette 2 szem Magne b6-ot akkor se lenne gond?
2013. jan. 27. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lenne gond :) nekem minden nap 1 maréknyi étrend-kiegészítőből áll az adagom,emelt mennyiségű vitamin és ásványi anyag +nyomelemekből áll.

Tartósan szedem és ez csak a javamra válik. Akinek csak tudom ajánlom.

Nem tud az ember olyan sokat beszedni és annyira tartósan hogy ezektől baja legyen. A vízből sem iszunk annyit hogy megmérgezzük magunkat,pedig az is mérgező egy bizonyo mennyiség után. :D

2013. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!