Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már drognak számít? Közeli...

Sammy2000 kérdése:

Ez már drognak számít? Közeli családtagom napi szükségletei:5 méregerős kávé,3szem xanax 2szem antidepi 1-2üveg energiaital 1-2 doboz cigi ritkán alkokhol. Lebeszélni nem tudom semmiről sem. Mi lehet ennek a vége hosszútávon, mert én aggódom érte.

Figyelt kérdés
Az alany nőből van és 40 kg.

2012. okt. 26. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azta:O És szokott aludni egyáltalán? Mert én nekem ez egy hétig kitartana vagy akár egy hónapig. Az biztos, hogy baromi egészségtelenül él és nagyon nem tesz jót magának ezzel
2012. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
keveset alszik, enni csak este, de akkor mértéktelenül
2012. okt. 27. 00:04
 3/12 Malats ***** válasza:
Mentö hivás. Ezek nagyon nem jo párositasok. A kávétol magas vérnyomás fog kialakulni ekkora mennyiség mellett, föleg hogy ott az energia ital is. És ez már magában veszélyes.El se merem képzelni hogy a vérnyomás löketre mit fejthetnek ki az erös nyugtatok. A cigit meg nem hiszem hogy nagyon taglalni kéne , mi a problema vele. Öszintén szolva, halál eset hosszutavon. Legalabbis a szervezetét hamar gallyra teszi, föleg hogy emellé 40 kilos.
2012. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

koffein, nikotin és gyógyszerfüggőség

tippelj a végére...

2012. okt. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
25 éve cigizik, 7 éve xanaxozik!!!
2012. okt. 27. 00:13
 6/12 Malats ***** válasza:
És mikor volt utoljàra orvosnál? am meg igen, drogfüggö ezesetben.
2012. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Expi ***** válasza:
100%
A csaladtagod egy idozitett bomba! Ha nem all le ezzel az eletvitellel, tulelesi eselyei minimalisra csokkenek...es ez csak ido kerdese!
2012. okt. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Csodálom, hogy gyomorfekéllyel legalább még nem került kórházba.

Az antidepresszáns és az energiaital plusz alkohol az egyik legrosszabb 'triósítás'.

Sürgős kórházi kezelésre szorul az illető.

2012. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Én nem csak a kórházi kezelést javasolnám, hanem valami olyan programot, ami "visszahozza az életkedvét".

Itt most nem anonim függők és hasonló klubokra, hanem bármi olyan tevékenységre gondolok, ami segíthet megoldani azon problémáit, ami miatt lassú öngyilkosságba menekül.

Ez gyakran összefüggésben van önbizalomhiánnyal, megfelelési kényszerrel, viszont attól még senki nem lett magabiztos, hogy azt mondták neki, legyen az.

Hasonló szituációból jutottam el odáig, hogy már csak kávézok.

Az első, amit meg kell róla tudni, hogy milyen ördögi kör van az életében, amiből nem tud kilépni. Ez nem lesz egyszerű és általában családtagnak el sem árulja az ember. Valószínűleg a közeli ismerősei hasonlók, mint ő, mivel minden ember az őt körülvevő 5 ember átlaga.

Úgyhogy egy radikális változás kell.

Ha több info kell, privátban szívesen segítek.

2012. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az illető súlyos függőségben szenved, egyáltalán fogyaszt valami normális táplálékot is a vegyi anyagokon kívül?

Komoly drogfüggőségről beszélünk, életét már ezek nélkül nem is tudná élni, valószínűleg súlyos elvonási tünetei lennének nélkülük. Sürgősen orvosi segítséget kell igénybe venni! A 40 kilóról annyit: csoda, hogy ilyen önpusztító, öngyilkos életvitellel még ilyen kövér és nem 25 kg!

2012. nov. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!