Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A húgom belevéste az ujjamba...

A húgom belevéste az ujjamba a kulcsot. Be fog gyógyulni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan piszkál, mert unatkozik, és azt hitte, hogy nagyon jó vicc lesz, ha visszarántja kulcsot, amit éppen átadott nekem.. hát nem így lett, mert el is kezdett vérezni, és most 3 mély vágás van a hüvelykujjamban. Az ujjlenyoatot jelző kis vonalkák is lejöttek, pont ezért írtam ki ezt a kérdést, mert azt hallottam, ba ez egyszer lejön, többet nem nő vissza. Serintetek még helyre jöhet?

2013. jan. 27. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hámsejt,cserélődik.Nefélj rendbejön.A húgod meg találhatna ennél értelmesebb elfoglaltságot is. :)
2013. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Szerintem is..
2013. jan. 27. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi nem lesz.A húgok szörnyek:D

Befog gyógyulni.

2013. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen:D Köszönöm.:)
2013. jan. 27. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem begyógyul. 2éve talán másodfokú égési sérülésem volt (sikerült lecsúsznom a kötélről és leégett 2 ujjpercem) és nekem is ugyan úgy eltűntek a vonalkák, tehát azzal a 2ujjammal nem tudtam volna ujjlenyomatot adni, mert bőr sem volt rajta. Nekem 1 hétig be volt kötve persze a kötést 2-3naponta cseréltük és betadinnal kentük be. Nekem helyre jött igaz, hogy 2-3hét után lett ugyan olyan mint volt.
2013. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!