Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet hánytatni?

Hogy lehet hánytatni?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nem azért akarom megtudni h lehet hánytatni, hogy "fogyjak", tudom h nem jó módszer... De elég sokszor szokott lenni hányingerem, viszont nem tudok hányni. Ilyenkor nyugton se tudok maradni, rettenetes... És már néha sokkal jobb lenne hányni, mint "szenvedni".

2013. jan. 29. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

keress egy orvost, hogy írjon fel valamit a gyomorbajodra. Addig is, házilag is vannak praktikák, de nem ez. Igyál egy gyógyteát, borogasd hideggel-meleggel stb.


Mesterséges hánytatást csak akkor, ha valami mérgezőt ettél.

2013. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, velem is sokszor van hasonló a migrénes fejfájásaim kapcsán. Borzalmas amikor az ember nem tud semmit csinálni tényleg ahogy írod képtelen nyugton maradni csak fetreng nyugtalanul a felkívánkozó gyomortartalom miatt.

Le szoktam dugni a mutatóujjamat a torkomba. Addig addig próbálkozok amíg el nem jön a megváltó hányás. Egyáltalán nem kellemetlen pofonegyszerű és mindig bejön. Elmúlik a fejfájásom.

2013. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!