Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én vágdosom magam de nem...

Én vágdosom magam de nem durván, csak körzövel és elmulik max.3 nap múlva meg probáltam hánytatni magan. és azt szeretném meg tudni hogy e-miatt el kel mennem pszichológus? és szerintem komoly önértékelési problémáim van.15 vok 168cm 58kg

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 15:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
mindenféleképpen kezeltesd magad !! mert ez csak roszab lesz :SSS
2012. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, jobb lenne ha időben elmennél pszichiáterhez, mert ez az állapot az idő múlásával egyre rosszabb lesz és a későbbi életedre, kapcsolataidra is ki fog hatni.
2012. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
keress fel egy pszichológust. mindenkinek jót tesz :)
2012. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
biztosak vagytok benne mert tök vidám csaj vagyok csak vannak önértékelési gondom . sokat nevetek meg szorakazok
2012. márc. 14. 16:08
 5/13 anonim ***** válasza:
az egy dolog. most nézd, ha elmész pszichológushoz, semmi gond nem lesz belőle, az önértékelésed reális lesz. nem veszítesz vele semmit :)
2012. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen. A hánytatás és a vagdosás súlyos jelek, és most még meg tudsz állni a lejtőn, ha idejében segítséget kérsz. Ne tudd meg, mit előzhetsz meg vele, ezt őszintén kívánom.
2012. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jó tudom hogy ez el kéne mennem csak nem akarom hogy megtudja a családom,mert én nem szeretek beszélni a problémáimról a családomnak. a szihológushoz csak azért mondanám el ,mert tudom hogy csak segiteni akar meg van ilyen titok tartási szerződése is asszem
2012. márc. 14. 16:24
 8/13 anonim ***** válasza:
a szüleidnek nem kell tudniuk róla. biztos van az iskolában is, de ha mégsem, akkor keresel egyet a környéken, és elmész hozzá
2012. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm nagyon nagyon sokat segithettek szerintem el fogok menni egy ilyen külön pszichológushoz
2012. márc. 14. 16:29
 10/13 anonim válasza:
Én azon a véleményen vagyok h beszélj a szüleiddel mert hatalmas lelki segítséget tud adni ha vki melletted áll a szeretteid közül (lehet az szülő, testvér, barát/barátnő). Ha velem történt volna ez én velük próbálkoztam volna először és ha nem segít akkor jöjjön csak a szakember :)
2012. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!