Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy kell magam hánytatni?

Hogy kell magam hánytatni?

Figyelt kérdés

Rokonok vannak itt és elképesztő sokat ettem... húsleves, 3 db rántott hús, 2 szelet torta... és nagyon rosszul vagyok nagyon fáj a hasam. Ennél még a halálos éhség is jobb. =/

Hogy kell magam hánytatni? Ujjal nem megy...

16L


2010. nov. 3. 13:29
 1/8 anonim válasza:

sós melegvíz, vagy nem tudom.

inkább legközelebb figyelj oda jobban, hogy mennyit eszel.

Ha van otthon dipankrin, vagy bilagit, vegyél be belőle.

2010. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Fél liter langyos, szappanos vizet igyál meg. Persze kis kortyokban. De nem lenne egyszerűbb lefeküdni? ::((
2010. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy fáj a hasad vagy az hogy nem akarsz hízni?

Ennyitől biztos nem hízol el. Én nyáron egyszer annyi dinnyét ettem hogy belefájdult a hasam és tiszta szarul voltam, aztán lepihentem és 20 perc múlva semmi bajom nem volt. Tehát az ajánlom hogy feküdj az ágyba.

2010. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
inkább pihenj le, a hánytatás nem megoldás,miért akarod még jobban kínozni a szervezeted? legközelebb meg tarts mértéket.
2010. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van otthon szódabikarbóna, akkor egy kiskanállal tegyél egy pohárba, engedj rá egy kis vizet, és hajtsd fel, amíg pezseg. Percek alatt megkönnyebbülést hoz a gyomornak.
2010. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sétálj inkább egy nagyot!
2010. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig ujjal a legegyszerűbb, ha lenyúlsz a garatig, akkor automatikusan beindul az öklendező reflex - de én is inkább lebeszéllek róla, mozogj egy kicsit és jobban leszel
2010. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem ettél sokat. 16 évesen én minden nap ennyit ebédeltem minimum.

ha hirtelen túlterhelted, pár óra alatt elmúlik.

2010. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!