Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon komoly?

Szerintetek ez nagyon komoly?

Figyelt kérdés
Tegnap az iskolai orvosi vizsgálaton mondták, hogy szívzörejt hallottak nálam, és kérjünk időpontot egy kardiológustól. Ugye nem fogok meghalni? 15/L

2013. jan. 29. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy fogsz meghalni.

Lehet hogy nem is lesz semmi baj, azért küldenek oda hogy alaposan kivizsgáljanak és megtudják van e szívzörejed. Ha van akkor kapsz gyógyszert és járni kell időközönként kontrollra. Nem lesz baj.

2013. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De meg fogsz.Arra viszont még nagyon sokat kell várnod .

Talán egy szerelmes fiú zakatol a szívedben .

2013. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen elmégy az ellenőrzésekre, és betartod azokat a szabályokat, amiket ott mondanak, akkor bizony még ráérsz megvenni a saját sírhelyedet, ne aggódj.

Én állítólag gyenge működésű szívvel születtem, rendszeresen 6 havonként vittek, mentem ellenőrzésre, ettől függetlenül versenyszerűen sportoltam egészen 20 éves koromig. Már 3x annyi is eltelt, mégis itt vagyok!

2013. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. jan. 29. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz magadra és nem lesz semmi baj!
2013. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fiatalnak van, ne izgulj!
2013. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A szüleim is mondták, hogy nekik is volt. Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 30. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!