Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még valaki, aki jobban...

Van még valaki, aki jobban bírja a hideget, mint a meleget?

Figyelt kérdés
Ha már 25fok felé megy a hőmérséklet, szinte rosszul vagyok.
2013. jan. 29. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Persze. Ez egyénfüggő :)
2013. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Én! Azért 25 még nem olyan sok, de hidegben képes vagyok órákig vacogni kint (tényleg reszketek, de valahogy nem figyelek rá) melegben (nyáron) meg megőrülök és nyűgös leszek meg hisztis és 5 percnél tovább nem bírom.
2013. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Igen, én. Bárkinek mondom hülyének néz. Én ilyenkor télen vagyok elememben. Élvezem hogy csinosabban lehet öltözni, imádom hogy nem izzadok. Mondjuk én nyáron nagyon sokat izzadok. Megyek valamennyit, és csurog a hátamon a víz, a homlokomon stb. Én azt nem bírom.

Már azt számolom, hogy mindjárt február, még 1-2 hónap max és vége a télnek. És megint kezdődik a meleg idő, amit nem bírok...

2013. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Én is ilyen vagyok, bevallom, nem is szeretem a nyarat, rossz lesz a közérzetem. Mondjuk 25 foknál még elvagyok, de 30 fölött már nem élek. De van egy fiúbarátom, aki szintén ugyanilyen, ő már 25 fölött haldoklik.
2013. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A barátnőim nem hiszik el,hogy rosszul vagyok a melegben. Még 45fokban is képesek sétálni.
2013. jan. 29. 22:25
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Én nem bírom a hideget, bár még olyan 0 fokig elvagyok én de utálok rétegesen felöltözni, meg fázik a lábam és amint bemegyek valami helységbe rögtön megcsap a meleg, aztán nem győzöm lekapni magamról a cuccaimat, arról nem is beszélve hogy kint a hidegben főleg ha már erős mínuszok vannak akkor hiába öltözök fel, egy teljes fedő páncélzat kellene már nekem hogy ne fagyjak szét. Nekem a bőröm az ami nagyon gáz, amint hideg éri hosszabb távon már kiszárad, berepedezik, a kezem ilyenkor kész, kenegetni nem győzöm már.

Nyáron viszonylag jobban elvagyok, én csak olyan 30 fok felett kezdek szenvedni de azt jobban szeretem, ugye hosszabb nappalok, éjszaka sem kell melegen öltözni ha hajnalig tartó buliban vagyok, lehet menni strandolni, nem kell 100 réteg ruhát magamra kapnom. Egyszerűen én a nyarat jobban szeretem mint a hideget bőröm sem lesz tőle annyira készen, persze nem napozhatok órákig sem ugye, de ha pl egy közel 25 fokos enyhe tavaszi - nyári idő lenne mindennap azzal teljesen megelégednék. De ez van mindenki mást szeret és az időjárás nem kívánságműsor.

2013. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
81%
Én fiú vagyok, és nekem a hideggel sose volt bajom. Viszont a meleg...30 fok környékén úgy érzem magam, mintha beteg lennék, fáradt és álmos vagyok, nincs kedvem semmihez, stb. Más emberek meg nem értenek meg, hiába magyarázom nekik nyáron melegebb napokon hogy nem, nem megyek sehova. :D
2013. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Szintén hideg-párti vagyok.

25 fok felett már én is szenvedek, télen jól bírom a mínuszokat is, pedig nem öltözöm magam túl (télikabát, pulcsi, póló).

Suliban sokszor szenvedek, mert a többiek fázósak, és egész nap alig lehet szellőztetni, nálam itthon pedig nagyon ritkán van az ablak becsukva, minimum 1-2 ujjnyira folyton nyitva ( le van csavarva a fűtés, utoljára 2 hete csuktam be, amikor már a belső párkányomon kezdett behavazódni). Így általában 16-20 fok körül van, és imádom. :)

Nyáron izzadok, fulladok, szédülök, könnyen kiszáradok...Utálom!

21l

2013. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Én!
2013. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma.
2017. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!