Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek milyen hajhullás elleni...

Kinek milyen hajhullás elleni szer/hajszesz/sampon vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve elkezdett ritkulni a hajam, elptte dús, fényes enyhén hullámos hajam volt. Most vékonyszálú, kevés, egyenes, fénytelen szöszkazal...:( El vagyok keseredve, mivel a hajammal semmi probléma nem volt, mki dícsérte. Vérvételen voltam, a vérképem tökéletes. Sokat stresszelek mostanában, ez igaz. 4 hónapig szedtem Forcapil kapszulát..semmi nem törtnént.
2013. jan. 29. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Nekem ugyanez a problémám már egy éve. Körülbelül a hajam fele hullott ki, elvékonyodott, száraz, töredezik, stb. Ezt a cikket kaptam egy barátomtól, most készülök majd nekifogni a benne leírtaknak, úgyhogy tapasztalatot még nem tudok írni. Olvasd el, egész meggyőzőnek tűnik.

[link]


Remélem segítek vele.

2013. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi szépen! Igen, meggyőzőnek tűnik, ma fogom először kipróbálni, egy próbát megér.A bőrgyógyászom felírt egy hajszeszt, szóval együtt a kettőt kipróbálom ! Majd jelzek, ha történt bmi pozitív változás! Te is írj, ha bevált!

2013. jan. 30. 15:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Rendben, majd megírom az én tapasztalatomat is. :) Megkérdezhetem, hogy milyen hajszeszt írt fel a doki?
2013. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 2 éve kezdődött el a hajhullás, aztán egyszer csak megszűnt, de egy idő után újra elkezdett hullani. Agyaltam rajta, hogy mitől szűnhetett meg és arra jutottam, hogy edzéshez anno szedtem vitamint és az szüntethette meg. Így is van mivel 1 hónapja megint vettem 1 adagot és 1-2 héttel a szedés után meg is állt a hajhullás. Egyébként Multi Pro a termék neve. Szerintem a legtöbb hajhullásgátlóba is csak sima vitamin van, de nagyon minimális dózis, ezért nem is használ csak ha szeded 1 évig(vagy talán akkor sem). Hozzáteszem én is kipróbáltam minden félét ( Revalid, Rougj vagy mi a neve), de semmi sem használt csak a nagy adag vitamin.

Egyébként nem is annyira drága, mert 30 adagos kb. 6000 Ft és én kétnaponta szedem. Ehhez képest a Rougj amit az orvos ajánlott kb 30 000 Ft ba volt és semmit nem ért.

2013. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom a nevét, az üvegre nincs ráírva semmi :S Külön kikevert hajszesz, ami elvileg javítja a fejbőr vérkeringését! 3 napja már zselatinozok :) És bekapok mindennap egy kis darab élesztőt is. Utolsó kommentelő, megkérdezhetném hol kapható ez a vitamin?
2013. febr. 4. 15:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Rendelni is lehet, ha beírod googlebe hogy Multi Pro rögtön az első találat a shop.builder oldala, ahonnan meg is lehet rendelni. Egyébként a Láng Sport nevű boltban is lehet kapni csak nem biztos, hogy minden városban van.
2013. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
'Iszom a zselatint, eddig annyi a jó hír, h a körmeim elkezdtek erősödni!
2013. febr. 21. 21:55
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Igyad csak, jó lesz az! :) Én joghurtba keverem bele, még nem tapasztaltam változást, de azt írták 2-3 hónap kell, mire kifejti a hatását( a hajra). Ha az én körmöm is erősödni fog tőle, azt sem bánom! :)
2013. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Te is! :) Én is joghurtba szoktam keverni, vagy kaukázusi kefirbe, jól feloldódik benne szerintem! A hajhullásra vhogy nem gondolok mostanában, így mintha kevesebb is hullana ! De lehet hallucinálok :D
2013. febr. 26. 20:51
 10/16 anonim válasza:
Sziasztok! Bevált végülis ez a zselatinos kúra?:)
2013. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!