Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetne hízni?

Mitől lehetne hízni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. 58 cm és 44 kg.

Elég sokat eszek. Szinte mindig azt csinálom. De nem hízok semmit... Maximum, ha hízok valamit, akkor a hasamra megy, vagy a csípőmre. Ami gyakori. De inkább a csípőmnél. De nagyon zavar, hogy ilyen vékonykás vagyok... A csuklóm se valami vastag, sőt... a lábaimra is ha rá nézek, nem igen örülök neki, hogy ilyen vékony. Szoktam sok gyümölcsöt, zöldséget is enni. És persze csokit is. Iszok béres cseppet. Vitaminokat eszek...

Szoktam tornázni. Táncolni is járok már kb fél éve. Ezért minden nap szoktam este mindenféle tornagyakorlatokat is végezni. Nagyon élvezem a táncot, és a tornát is.

De ez a vékonyság kiakaszt... Légyszi segítsetek, hogy lehetne plusz kilókat felszedni!! :) Nagyon hálás lennék.



2013. jan. 30. 15:02
 1/4 dieta ***** válasza:
Kalóriadús változatos étrend + edzés,torna.
2013. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit ne tagadj meg magadtól, amit megkívánsz. :)
2013. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Segítene, ha leírnád, hogy miket szoktál enni. Ha olyan az alkatod, hogy nem vagy hízásra alkalmas, akkor az ilyen "egyél mindent, amit megkívánsz" tanácsok nem érnek sokat. Nekem is ilyen alkatom, 17 évesen 55 kg körül voltam, most 20-on túl 70 kg vagyok. Nekem az segített- edzés mellett persze-, hogy megnöveltem a szénhidrát és fehérjebevitelt. Ne egyél sok édességet és hasonló dolgokat, mint már mondtam, ha nem vagy hízásra hajlamos, akkor sokat nem fog segíteni. Próbál meg,h sok fehérjedús ételt eszel, pl. csirkehús, tojás, én sajtot is eszem, hal, hozzá pedig jó szénhidrátokat, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, zabot.
2013. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát szinte mindent megeszek.. a halat azt nagyon szeretem, bármilyet megeszek belőle. Hekkhal, tonhal.. A főzelékeket is nagyon szeretem. Sajtot, tojást azt viszont keveset eszek. Nem nagyon.. De persze ilyenről már hallottam, hogy inkább fehérjéket-szénhidrátokat kell enni. Tornázni, gimnasztikázni minden este szoktam, és táncolni is járok már kb fél éve. (Hip-hop és Jazz)

Köszönöm még egyszer a tanácsokat! :)

2013. febr. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!