Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? 167cm,50kg-nál...

Miért van ez? 167cm,50kg-nál több nem vagyok, de mégis annyit eszem mint egy disznó. Miért nem tudok hízni? Vagy valami módszer, hogy látszódjon valami? Ja és 15 éves lettem, fiú.

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 14:17
 1/2 Ruin válasza:
Van akinek nem olyan a szervezet hogy csak úgy meghízik. Szóval nem tudom hogy örülsz-e neki , de max ha kondiba jársz az látszik meg rajtad.
2013. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiába eszel sokat, az sem mindegy, hogy mit eszel. Régen én is sokat ettem, de rossz kajákat. 60 kg alatt voltam, most 70 kg vagyok, edzés mellett kb. másfél év alatt 12 kg-t szedtem fel. Mit szoktál enni? Nekem akkor indult be hízás és izmosodás, mikor elkezdtem fehérjedús kajákat enni. Tojást, húst, halat- szinte minden kajálásnál ilyeneket eszek rizzsel, zabbal, teljes kiőrlésű kenyérrel.
2013. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!