Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Te voltál már valaha kimerülve...

Te voltál már valaha kimerülve úgy igazán? Leírnád, hogy mik voltak a tüneteid?

Figyelt kérdés

OKa esetleg ha nem vagyok indiszkrét..

köszönöm


2013. jan. 30. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit jelent az az "igazán kimerülés", nálam a múlt héten volt ez, amikor nyelvvizsgáztam a hét közepén, de úgy, hogy közben az iskolámban is folyamatosan témazárókat meg tételdogákat írtunk. Ezt úgy kell elképzelni, hogy napi 3-4 dolgozat volt, tehát sokat kellett tényleg tanulni.

Egész héten nem aludtam, nem ettem, és energiaitalon meg kávén éltem jóformán. Annyira fáradt voltam, hogy bármilyen pozícióban el tudtam volna aludni, a körmeim belilultak meg kicsit kékesek voltak, ideges voltam, szédültem, fájt a fejem, remegtek a kezeim stb. Péntek délután meg elájultam, kórházban voltam kb 2 napot és ennyi.

18L

2013. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
voltam!mikor 2hónapig egyfolytában 12órát dolgoztunk hétfőtől szombatig vasárnap pedig 8 órát!mikor volt egy két nap pihi utána olyan volt mintha ujra élett volna a testem hazaértem este kaja,megfürödtem és aludtam(és nem ilyen kirakós helyen dolgozok!gyárban voltunk csőszerelő szakma 3-400-as átmérőjű csövekkel dolgoztunk)
2013. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat

én is úgy vagyok vele, mint az első, 8-3ig suli, munka 10től reggel 6-ig utána suli megint, délután tanulás kezdek kilenni nagyon..

2013. febr. 1. 20:57
 4/4 mahonia válasza:

fizikai kimerültség alvászavart okoz,, illetve a szellemi is, ha nem tud valaki kikapcsolni alvás előtt sem..

ezen kívül lehet szédülés is..

2013. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!