Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma éppen osztálytársammal...

LIFJani kérdése:

Ma éppen osztálytársammal mentünk haza, és behugyoztam. Megígértettem vele, h nem mondja el senkinek, de ahogy ismerem, mire holnap bemegyek, kb. a fél iskola azon fog röhögni h behugyoztam. Mit tudnék felhozni mentségemre, vagy mit tudnék hazudni?

Figyelt kérdés
Kb.7 éves korom óta enyhe inkontinenciában szenvedek. Ez azt jelenti, hogy kb. kétévente egyszer behugyozok. Eddig nekem annyi jutott eszembe, hogy azt mondom, hogy nem behugyoztam, hanem lehugyoztam a gatyámat, de azért ennél kicsit hihetőbbet, vagy kevésbé kellemetlent szeretnék kitalálni.
2013. jan. 30. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hazudd azt, hogy gyógyszert szedsz, ami hajtja a vizeletet. Persze rengeteget kell inni hozzá. Holnap feltűnően vigyél egy 2 literes palackot is magaddal. Aki meg az ilyenen röhög, az hugyozza össze magát!
2013. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
nekem volt egy ismerősöm ,az ilyenkor azt mondta ,hogy áá megizzadtam,meg kivert a víz ,:))
2013. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kösz... de miért szedne bárki is vizelethajtót? am jó ötlet :)
2013. jan. 30. 17:25
 4/10 A kérdező kommentje:
annyira sztem meg se lehet izzadni... :D
2013. jan. 30. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A vese átmosására. Nézz utána a net-en. De a magas vérnyomásosoknak is van olyan gyógyszere, amiben van vizelethajtó. De jobb, hogy a vizeletben találtak fehérjét, gyulladás, és most átmosatják, hogy távozzon a kóros anyag. Mondjuk nem szedtem, de fici van ilyen.
2013. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ha később kiderül h nem magas a vérnyomásom?
2013. jan. 30. 17:36
 7/10 anonim válasza:
100%
Szia! Attól függ, mennyi idős vagy? ha már nem annyira gyerekek,akkor csinálhatnál úgyis ha megkérdezik,hogy nem foglalkozol vele és azt mondod közömbösen hogy nem igaz. Ha ezt látják mások,jó eséllyel el sem hiszik hogy ez történt,és hamar túllépnek a dolgon. Én mondjuk ha azt látnám h magyarázkodsz,jobban elhinném. A kis osztálytársad meg lehet hogy világgá sem kürtöli.
2013. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hááát.... 14 éves vagyok...
2013. jan. 30. 17:42
 9/10 anonim válasza:
100%
Egy emberke látta csak,tagadd le és kb annyi! mert az mennyire tré hogy ezértmegazértésmégmegaz hugyoztambe :D Jézus :D
2013. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Nekem volt egy időszakom, a fene tudja mi volt velem, szerintem valami gyulladás, mert orvoshoz nem mentem vele. Busszal jártam suliba, 30 perces volt az út, mikor leszálltunk, én már majdnem összepes. magam. Rohantam előre, a többiek röhögtek rajtam, de nem érdekelt, csak budit találjak. Tartott ez v. 3 hónapig, aztán elmúlt. Tehát senkinek semmi köze, hogy szedsz valamilyen gyógyszert vesegyulladásra. Holnap menj minden szünetben budira, ha figyelne valaki. És annyival vágj csak vissza, ha valaki cikiz, majd megtudod te is, milyen érzés, mikor félóránként ürítened kellene, de nincs klotyó. És képtelen vagy tartani. Lehet nem mondja el a srác, az is lehet, hogy szemedbe nem fognak nevetni, csak a hátad mögött. Ezért vegyél be valami szőlőcukor tablettát alibiből, és hivatkozz az orvosra, ha valaki mégis kérdezne.
2013. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!