Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anális szex után hasfelpuffadá...

Takacsek kérdése:

Anális szex után hasfelpuffadás, hasgörcs és a fenékből szivárog a vér. Ez mitől lehet? Lent SOS

Figyelt kérdés
Szombaton a barátnőmnek análisan bedugtam az ujjam. Hétfőtől pedig fel van puffadva a hasa és szivárok a vér a fenekéből és a hasa néha begörcsöl. Létezik hogy ez a két dolog összefüggésben van? Ha igen mit lehet tenni hogy ez megszünjön? Még a feneke ilyen téren szüz volt.
2013. jan. 31. 12:17
 1/9 anonim válasza:
100%
Ma már csütörtök van. Ha hétfő óta szivárog a vér a fenekéből, azonnal el kell menni orvoshoz!
2013. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyitől nem kellene. Barátomnak rendszeresen csinálok prosztata masszázst (nő vagyok, ő nem meleg), de ilyen sose volt. Menjetek dokihoz!
2013. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megsértettél valamit "odabent" menjetek orvoshoz, mert ez lehet akármiylen baj is
2013. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A segge vérezhet attól hogy a körmöddel felsértettél valamit,de kétlem hogy ez rá két napra jelentkezne...küldd orvoshoz
2013. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Hülyék, hát a végbél szarásra való! A legtöbb állat is tudja, csak kényszerből basznak valagba! Tönkreteszitek akit "szerettek"? Évek múlva nem tudja a székletét visszatartani, majd az is szivárog mint a sérült vízcsap! Ja, hogy van "libero"? Akkor hajrá fiuk,hajrá lányok! Most jöhet a lepontozás, de akkor is egy elfajzott bagázs az ember, meg fog bűnhődni ezért!
2013. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

:DD Ez az utolsó!

Egyrészt, egy kis ujjazás nem vészes, bár a nagyon gyakori anál valóban káros lehet.

A prosztata masszázs pedig (amit mi csinálunk- 1. vagyok) egyenesen egészséges és ajánlott. Az sem okoz bajt.


A körmökre viszont valóban nem árt figyelni!

2013. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Vagyis 2...
2013. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rossebbért nem ment azonnal orvoshoz?! Te meg ésszel matass, ne durvulj!
2013. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
# 5/7 hihetetlenül rosszul látod a dolgot mivel hogy ez volt az első ilyen alkalom és mostis csak annyi volt h hirtelen felnyulnam neki és ki is húztam. ennyi volt az össz anál....
2013. jan. 31. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!