Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, és van neki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, és van neki egy barátja ( nem pasija, csak barátilag ismerik egymást régóta). Szerelmes eme jelek alapján belé? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Van egy lány, meg egy fiú, jól megvannak évek óta egymással.

Azt vettem észre a lányon, hogy ha jön ez a gyerek, akkor már örül neki, vidámabb lesz, és a nevét szólítja nyájas nyújtott hangon.

Múltkor megyek a lánnyal, találkozik a gyerekkel, beszélgetnek, majd a lány beleül a fiú ölébe.


Amúgy együtt járnak gyakran ki bulizni, de nincs párkapcsolat közöttük.

Csak észrevettem ezeket a jeleket, és szerintem szerelmes belé, szerintetek?



2013. jan. 30. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán igen. De lehet h nem.
2013. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"a lány beleül a fiú ölébe"


Ez szerintem már több, mint sima egyszerű barátság. Ha az ölembe ülne egy lány, aki csak sima barát és ezt meglátná a barátnőm lehet nem hinné el, hogy nincs köztünk semmi.

2013. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg lehet.van egy lány gyerekkorom óta ismerem nem tudnék vele elképzelni egy kapcsolatot emiatt szerintem ő se velem azaz ez eléggé nyilvánvaló barátja is van 2-3 éve mégis az ölembe ül puszilgat ölelget stb. egyszerűen szeret csak nem úgy mint egy férfit hanem mint egy barátot ..
2013. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem biztos h szerelmesek mert nekem is van egy ilyen barátom..szinte a legjobb barátom és én is bele szoktam ulni az ölébe de nem járunk és csak barátok vagyunk és leszunk is :)
2015. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!