Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi csináljak, ha a kutya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak, ha a kutya megette a fogamzásgátlómat?

Figyelt kérdés
Nagyon vicces és ironikus, de tényleg megengedte. 3 hónapos jószág. Pontosan nem tudom mennyit, egy-két vagy másfél hetet ehetett meg. Ilyenkor hogyan szedjen tovább a fogamzásgátlót? Hála istennek még van itthon két levéllel, de ha másik levélből pótolnám, akkor tört levelem lenne és azt nem szeretném! Lehet szünet nélkül szedni másfél havi tablettát, káros lenne? Mercilont szedek. ... Voltatok már ehhez hasonló helyzetben? ... gyógyszerészt kérdeztem, nyegve nyögve nem tudott válaszolni. Hívtam a nőgyógyászatot, ott az asszisztens sem válaszolt kellőképp. Egyedül az állatorvos mondta, hogy semmi baja nem lesz a kuttynak. :)

2013. jan. 30. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aham... csak a betegtájékoztató marad ki? Vagy azt is megette az a szegény jószág?
2013. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz kiskutya.......
2013. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most nyugodtan kiengedheted az utcára csavarogni, és ha visszajön, akkor sem lesz állapotos.
2013. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
semmi sem maradt meg ... két külön levél van eltéve a szekrényben ... betegtájékoztató, doboza, ennek levele mindenen kis tűhegyes fogacskák nyomai
2013. jan. 30. 14:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a kutyám miatt aggódnék. Fogamzásgátlót tudsz felíratni.
2013. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Visszavonom, nem olvastam végig, elnézést.
2013. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Első dolgom volt az orvosát hívni a kutyámnak, ahogy írtam azt mondta, hogy ettől semmi baja nem lesz, akármennyit evett volna meg. Tejet itassak vele olíva olajjal és így gyorsabban átmegy rajta. ... és megjegyezte, hogy nem lesz kiskutyámnak kiskutyája egy két hétig biztos :D
2013. jan. 30. 14:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor neten bepötyögöd a foggátló nevét és ki fogja adni a betegtájékoztató is ;)
2013. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kicsit majd mélyebben fog ugatni nem?! ... még jó hogy szegény kutty tized akkora mint egy ember, és akkor beküld 10x akkora adagot mint egy ember és nincs semmi baja :DDD
2013. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen gyomruk van, de ha van két kiló szegény akkor sokat mondok. ... portépítő gyógyszert is evett, arra is mondták, hogy semmi baja nem lesz tőle, viszont ízületei sem fognak fájni neki :D ... már csak azt nem tudom, hogy jutott fel a polcra -.-
2013. jan. 30. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!