Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az hogy állandóan...

Mitől lehet az hogy állandóan hideg a kezem?

Figyelt kérdés

szisztok,

allandoan hideg mind a ket kezem (normalis homersekleten is)? mitől lehet ez? mit tegyek hogy elmuljon? 14/L



2013. febr. 1. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

100 fekvőtámasz!!

Alacsony a vérnyomásod. rosz a vérkeringésed. fáradt vagy nem eszel rendesen nem alszol rendesen. idegi problémák sok stressz stb....

2013. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél több húst.
2013. febr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sajnos ez mind igaz rám.. nem eszek túl sokat, nem is alszok valami jól és elég sok stressz ért mostanában..
2013. febr. 1. 00:24
 4/7 anonim válasza:
100%

Ajánlom ezt a cikket, találhatsz benne néhány épkézláb okot, amire visszavezethető a problémád:

[link]

2013. febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig hideg, stresszes vagyok. Nálam az segített, amikor elkezdtem dolgozni, apró alkatrészeket rakosgatok egész nap, mozgatom az ujjaimat és azóta sokkal jobb. Nincs valami hobbid, amit kézzel kell csinálni? A számítógépezés nekem nem jó, ott nem mozognak az ujjak, kinyújtva nyomkodom a gombokat.
2013. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az is, hogy nincs elég meleg a lakásban, vagy nem öltöztél fel megfelelően!

Hisz ha egyszer odakint kihültél. akkor lassan melegedsz be, ehez megint hozzá tartozik a kevés étel és a sok stressz, depresszió, alvászavar okozta energia hiány.

2013. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen midnenkinek a válaszát!:))
2013. febr. 1. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!