Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismami vagyok. Ma...

12 hetes kismami vagyok. Ma reggel fejfájással ébredtem. Azóta egyre erősödik, már ott tartok, hogy jojózik a szemem a fájdalomtól. Vehetek be egy szem Algoflex-et? Nem ártok ezzel a babómnak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is fejfájos ill. migrénes vagyok. Nyugodtan vegyél be egy Algofelx fortét, mert egy tablettától nem lesz semmi baja a babynek. Neked meg 15 perc alatt elmúlik a fejfájásod.

14 hetes kismami

2008. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem inkább algopirynt vegyél be. Azt jobban szokták ajánlani a kismamáknak!
2008. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én pont az algopirinről hallottam, hogy nem lehet terhesen szedni. Az orvosom a rubophent ajánlotta fájdalomra, lázra.
2008. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítségeteket!

Boldog babavárást mindenkinek!

2008. ápr. 24. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Algopyrint csak az első és az utolsó 3 hónapban nem lehet, de amúgy én is ezt szedtem és hatott.

35 hetes kismama

2008. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is az algopirinről tudom hogy nem lehet szedni.Legalább is nem javasolt az első 3-4 hónapba, mivel a pirinre végződő gyógyszer meg eszi a fehérvérsejtet. Különben ezért van már nagyon sok országba be tíltva.Nekem a doki csak és kizárólag a panadolt engedte fejfájásra.Jó babó várást 40 hetes kismama
2008. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En Europirint vettem be,az majdnem olyan mint az aszpirin tehat pirinnel is vegzodik de a papirjan azt irja hogy szabad a terheseknek is szedniuk...
2008. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

inkább egy tabletta, mint a tartós fájadalom.agoprin tökéletes, esetleg kipróbálhatod a paramax raphid-ot / vény nélkül kapható/nekem ez vált be.

jobbulást és boldog babavárást

2008. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az algoflex forte magzati károsodást okozhat.Tilos szedni.
2008. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt napokig erős fejfájásom, utánanéztem mi lehet az oka, és több helyen is vashiányt írtak lehetséges okként. Vettem a gyógyszertárban Dr. Steinberger-féle vassal dúsított piros szőlőlét, kívántam is, úgyhogy megittam az egészet egyszerre...A fejfájásom elmúlt.
2008. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!