Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem éreztem még ilyesfajta...

Nem éreztem még ilyesfajta fájdalmat, mivel jönnek az ünnepek orvoshoz nem tudok menni. Mit csináljak, hogy elmúljon vagy legalább enyhüljön a fájdalom? Volt már valakinek hasonló? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerdán kezdődött az egész. Van egy csontkinövésem, ami nyom egy ideget, ezért fáj a jobb felkarom meg a lapockám. Az orvos írt rá nekem egy Napmel nevű gyógyszert, amit akkor kell bevennem ha fájdalmat érzek. Bevettem, mellékhatások közül előjött rajtam pár: rossz közérzet, rázott a hideg, de lázam nem volt, hányinger, gyengeség, fáradékonyság, nehéz végtagok, fájt minden ízületem. (nem ekkor vettem be először a gyógyszert) este elaludtam, csütörtökre elmúlt ez a hidegrázás meg stb. de olyan hányingerem volt és úgy fájt a hasam. Azt hittem mára elmúlik, még reggel nem is volt semmi bajom. De nem akar enyhülni. Fáj a hasam a köldök körül, belülről, nem tudok kiegyenesedni, csak fekve jó, persze így is fáj, de elviselhető.


Mivel jönnek az ünnepek, holnaptól egyáltalán nem tudok menni orvoshoz. Legközelebb csak csütörtökön. addig mit csináljak?? :S Megzavarodok ha nem múlik el.


18/L



#mellékhatás #hasi fájdalom #fájdalmas kiegyenesedés
2012. dec. 21. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nospa?
2012. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki az ügyeletes orvost!
2012. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nospa nincs itthon, így azt nem vettem be. Tegnap vettem be ibustart ma meg algopirint de egyik se csinált semmit. Meg szedem ezt a homeopátiás golyócskákat hányingerre, hálistennek az már elmúlt. De a hasam elviselhetetlen, semmit nem tudok csinálni :SS segítsetek légyszi!
2012. dec. 21. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,könnyű azt mondani,de nyugodj meg.Amit tenni tudsz az az h megpróbálkozol valami erős görcsoldóval vagy valami erősebb (500mg vagy afeletti) non-steroid gyulladáscsökkentővel.

A leírt tünetek alapján simán lehet pl. vakbélgyulladásod.mivel a problémád nem ér rá,ezért ünnep ide vagy oda ügyeletre kell menned,ha rosszabbodik mindenképp.Hétvégén még nincs ünnep.

Az emberek nagy része tartózkodik vagy cikinek érzi az ilyesmit,de nyugodtan hívj magadra egy mentőt.Kapsz valami t vénásan bekötnek egy infúziót lecsöpög,és egy ha nem súlyos egy pár óra múlva már boldogan karácsonyozol. Mindenesetre jobb mint 5napot vajúdni,vagy esetleg perforálódni hagyni a vakbelet ha az.

Annyi biztos hogy ami ennyire intenzív és súlyos(nem bírok kiegyenesedni...) az gyors vizsgálatot követel.Ügyelet,éjszakai ügyelet,mentő, vannak lehetőségek nem kell óckodni.

2012. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na,mi lett veled?:)
2012. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, hogy kérdezed :))


Tegnap este voltam ügyeleten, de azok lóf*szt se mondanak. Kaptam egy injekciót, azt mondták ne igyak szénsavasat, diétázzak, szerezzek be nospát és hogy ez elvileg gyomorrontás volt. Mondom nem valószínű, mert olyan keveset ettem mostanában, utolsó napokban csak péksütiket, hogy attól nem hiszem.


Arra gondoltam, hogy összeszűkült a gyomrom és emiatt fájt. Ma már semmi bajom nem volt, úgy örülök neki :)) de még mindig csak keveset bírok enni, a sok ételtől még hányingerem lesz.

2012. dec. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!