Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komolyabb bajom lehet? 2...

Malenkaia kérdése:

Komolyabb bajom lehet? 2 napja lecsúszott a lábam a lépcsőn és ráestem a derekamra, meg a gerincemre.

Figyelt kérdés
Nem lilult be, de azóta fáj az egész hátam, nem bírok oldalt feküdni meg sokáig ülni. Törésem biztos, h nincs, de félek, nem-e a belsőmet vmi baj érte az esés lendülete miatt. Doki még nem látott, de kórosan félek az orvosoktól. Mennyi idő alatt jöhetek rendbe?
2009. szept. 3. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el röntgenre.lehet,hogy megrepedt valamelyik csigolyád vagy bordád.Később komoly bajod lehet belőle,ha nem kezelik.A belsőddel nincs semmi baj az eséstől.
2009. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igaza van az elöttem szólónak hallgass rá.
2009. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly estem ugyanígy el, de én seggre estem, de nem tudtam magamtól felállni se. Eszméletlenül fájt 2 napig igen lassan jártam csak. De nagyon okos voltam, mivel épp akkor megvolt, nem mentem röntgenre. Egy év elmúlt és még mindig fáj sokat.


Szoval inkább menj el, jobb lesz az úgy. Dokitól meg ne félj, csak átvilágítanak.

2009. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát valószínű,h akkor holnap orvos lesz belőle...Köszi a válaszokat!
2009. szept. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!