Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit félek. Mit tegyek?

Kicsit félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy szívritmuszavarom van (nem terhelésre jön elő) de egyszer tesin is elkezdett nagyon dobogni (gyógyszer mellett) futás közben, azóta félek a tesitől is. Az orvosok nem akarják elhinni, hogy 120-150-190-es pulzus mellett nincs semmi bajom. Tényleg úgy érzem magam mint máskor, csak a szívem pörög, nem is szédülök. Állítólag azért van az egész mert valami rés van a 2 pitvar között, vagy valami ilyesmi és azt egy "műtéttel" meg lehet szüntetni. Az ügyeleten azt mondták a mentősök, hogy ez nem vészes, a kórházban is ezt mondták. Erre amikor visszamentünk azt mondta az orvos, hogy azzal a műtéttel hosszabb életet élhetek gyógyszer nélkül. Majd el kell mennem egy kórházba, ahol egy orvos elmondja, hogy mi a veszélye, előnye, hátránya stb. Állítólag a combartérián keresztül csinálnak valamit, de azt mégis hogyan? Hogy zajlik egy ilyen műtétnek nevezett akármi? És akkor tényleg hamarabb meghalhatok hogyha ez nem történik meg? Valaki felvilágosítana? Kíváncsi vagyok!

15/L



2013. febr. 3. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem szívkatéterezésre gondoltak. Sajnos nem tudom hogy csinálják, mert nekem még nem volt.
2013. febr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!