Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorgörcs, hányinger,...

Gyomorgörcs, hányinger, bűntudat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem rossz irányba haladok. Sikerült felborítanom a normális táplálkozásomat, alig eszek vmit, és azt is nagyon ritkán, átlag napi 1 étkezés bőven elég. Mások szerint nem voltam duci, de én mégis annak láttam (látom) magam, és fogyni akartam 1-2 kilót. Valahogy túllőttem a célon, mert most ott tartok, hogy kiállnak a csontjaim, és nem tudok enni. Ha eszek, utána görcsöl a hasam, bűntudatom van és hányingerem. Rettegek hogy hányni fogok, lehet ezért is görcsöl már a hasam.

Mit lehet ez ellen tenni? Hogy rázzam gatyába magam?

21/L


2013. febr. 4. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
kezdj el sportolni de ne mániákusan! és ez a kajákon is sokat fog segíteni, egy kimerítő edzés után jobban fog esni. ha nagyon súlyos a gond akkor pszichológus
2013. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

most első körben gyorsan, gsztroenterológus, majd ahogy előttem szóló mondta pszichológus. De a szervi okkal kezdd..


Hány kiló és hány centi vagy most és honnan fogytál?

2013. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
168 cm vagyok és 46 kiló. Szinte mindenhonnan fogytam.
2013. febr. 4. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó, akkor az még nem annyira drámai...de azért súlyos, még vissza lehet hízni apránként. Magas kalóriatartalmú ételeket kezdj el enni, vitaminokkal pótold az elvesztett ásványi anyagokat.

Egyszer én is lefogytam nagyon, 172 cm vagyok és 52-re, de idősebb vagyok, szóval csont és bőr voltam.


Ajánlom normális étkezés elkezdése mellett, a bounty csokit és társait, és folyamatosan szoktasd a szervezeted az étkezésekhez..normaflore rendbe rakja bélflórát.

2013. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma felkerestem egy pszichiátert. Kicsit kevesebb vagyok mint gondoltam, meg van még 1-2 problémám amiről nem tudtam, de helyrejövök :)
2013. febr. 5. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!