Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve...

Nagyon elvagyok keseredve egyre jobban féllek. Folyton azon jár az eszem mi van ha már annyira elfertőződött a köröm benövésem, hogy amputálni kell mind 2 nagylábujjam? Renbe jönnének szerintem de ugy van, hogy a var összevan nölve valami husommmal .

Figyelt kérdés
Régtől be van nőlve a körmöm 13 és fél éves lány.... . Sebészhez nem akarok menni mert bátyám is ezzel a problémával küzd és ö mar réggebtöl 8 x levették a körmét de nemhasznált! Még csak 13 és fél éves vagyok és nemlenne jó ha elvesziteném mind 2 lábujjam a jobb nagy lábujjamon csak a belső felén van begyulladva és körülötte folyamatosan hámlik a bőröm és nagyon piros igy nincsenek óvatosan megnyomomfájdalmaim csak akkor ha esetleg valami jobban hozáér vagy . A bal lábujjamon mind 2 felén be van gyulladva a külső felén körül belül 2-3 hónapja de a belső fele a jobb lábamon lévő lábujjammal 1 időben gyulladt be körül belül és még ha a rajtuk lévő 1 centis var leesne
2013. febr. 5. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyád-apád nem foglalkozik veletek?????? Hihetetlen, hogy egy szülő hagyja idáig fajulni a gyereke problémáját! Nagyon fel vagyok háborodva! De a kérdésre válaszolva: biztosan nem amputálnak! De kérlek ne húzd az időt, menj orvoshoz, mert ez csak rosszabb lesz!
2013. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most mindenképp menj el vele sebészhez.

Később pedig vágd le a körmödet körömvágó ollóval oldalt is, hogy ne nőjjön be. Így nem kell állandóan a sebészetre járnod.

2013. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Panaszkodtam, hogy nincs cipőm, amíg nem találkoztam valakivel, akinek nincs lába."

( Perzsa közmondás )

2013. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett?
febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!