Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos -sos! Köröm gombát házilag...

Sos -sos! Köröm gombát házilag hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Szégyellem, ezért nem szeretné orvoshoz fordulni.

Teljesen elvolt sárgulva a nagyláb újjamon a körmöm, és fel is vált mind2 oldalán. Már egy hajszálnyi tartotta, és zoknit ahogy felvettem vagy le vettem akkor pedig nagyon irritált, ezért alaposan megmostam,és elkezdtem vágni, le is vágtam. Csak egy nagyon pici rész felül maradt, mert nem tudtam kivágni. ( A családban nincs öröm gombás.)


2013. febr. 6. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
HÁT ORVOS NÉLKÜL SEHOGY. ORVOSI KEZELÉSSEL IS GYAKRAN 1-2 ÉV MIRE ELMÚLIK. mért lenne ez ciki? Inkább az a ciki amikor nyáron látják és igy mész standolni stb.
2013. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A benőtt lábköröm mellett valószínűleg a gombásodás az egyik leg­kellemetlenebb körömbe­tegség. Ez utóbbi esetben a köröm - többnyire a nagy­lábujjon - megvastagszik, elszíneződik és törékennyé válik. Gyakori rendellenes­ség még a köröm törede­zése, amelyet az öregedés, a kiszáradás vagy a nem megfelelő táplálkozás okozhat.. Úgyan ez volt nekem is............
2013. febr. 6. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!