Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 múltam, tényleg egészségtel...

15 múltam, tényleg egészségtelen számomra ha konditerembe járok heti 2-szer max 3szor?

Figyelt kérdés
Egyszerűen állandóan ezzel zaklatnak a szüleim.... =/ Hiába magyarázom nekik hogy nem fogok magamrarakatni hatalmas súlyokat...
2009. szept. 4. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A sport soha nem egészségtelen. Csak ne szteroidozz mint a sok hülye.
2009. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem erőlteted túl magad akkor nem egészségtelen.

nameg ha utána nem vedeled a sok sört. :D:D

2009. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idős koromban én is jártam heti 2-3 alkalommal kondizni, és nagyon jót tett. Ha csak hobbi szinten csinálod, csak hasznos lehet. (Lány vagyok)
2009. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenhol ezt hallom :S Vmi tipp hogy hogy győzzem meg őket? :S
2009. szept. 5. 16:39
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én most töltöttem be a 16-ot,és rendszeresen járok konditerembe,1 éve kezdtem,azelőtt sportoltam,győzd meg őket azzal,hogy gondoljanak bele,hogy egy versenysportoló mennyit edz,heti 5-6 alkalommal amúgy.Ha nem úgy csinálod a kondit mint a hülye,akkor teljesen rendben van a dolog:D

Remélem segítettem valamit!

2010. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!