Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen szadista hajlamom van?

Milyen szadista hajlamom van?

Figyelt kérdés
Tehát az van,hogy vágyok arra,hogy árthassak.Tudom ez most hülyén hangzik,de így van.Mindenben.Hozok egy pédát:Far cry 3-ban eljutottam a végéig,és ott ugye dönteni kell,hogy elmenekülsz a barátaiddal,vagy megölöd őket és itt maradsz Citrával.Amikor döntenem kellet,szinte önkénytelenül is megnyomtam,hogy megölöm őket,mert nem tudom...szinte vágyok arra,hogy az emberek könyörögjenek nekem,és amikor szét könyörögték magukat,akkor én ártsak nekik.Tudom durván hangzik.Ja és ez a kérdés nem kamu,teljesen igaz,úgyhogy csakis normális válaszokat várok!

2013. febr. 8. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Játékfüggő geek vagy.
2013. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jólvan ez most csak egy példa volt...nem jutott más az eszembe...de már máskor is jutott olyan az eszembe,hogy brutálisan megölöm a barátaimat
2013. febr. 8. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt nekem is egy ilyen időszakom, ha érdekel, privátban írok róla
2013. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha megpróbálom végiggondolni, akkor azokjutnak eszembe, hogy szeretethiány, elfojtott bosszú, illetve együttérzés hiány. Meg elismiréshiány, esetleg nemnagyon ismernek el téged? Engem is érdekelne ha jutsz valamire miért lehet.
2013. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Skywalker33 ***** válasza:

Hali,


nem véletlen hogy kereszteléskor meg kell fogadni hogy ellentmondasz a gonosznak.

Ezeket a dolgokat fel kell ismerned magadban és tudatosan a jót kell választani!

Egy idő után már megy magától :)

T.

2013. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!