Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szadista-mazoista fantáziálás...

Szadista-mazoista fantáziálás egész nap. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Már régóta, majdnem gyerekkorom óta bennem van ez. Alapjáraton egész nap fantáziálok, amikor nem kell valami külső dologra figyelnem (pl nincs mellettem senki, akihez beszélnem kellene, vagy épp nem folytatok semmi tevékenységet, amire oda kellene figyelni)...ilyenkor filmeket forgatok a fejemben saját magammal, valamint olyan személyekkel a főszerepben, akik valamilyen fontos szerepet töltenek be az életemben (többnyire a szerelmeimmel, ex-szerelmeimmel, valamint számomra vonzó befolyásos személyekkel, pl tanárommal vagy orvosommal). Ezek a képzeletbeli filmek van, hogy teljesen ártatlanok (táncos zenés, vidám jelenetek), de van, hogy átcsap valami egészen morbid vagy teljesen földtől elrugaszkodott képzelgésbe. Ezekben rengeteg a kín, a szenvedés, többnyire én szenvedek és a többi szereplő végignézi, de van, hogy egy másik szereplő szenved és én mentem meg, vagy épp mind ketten szenvedünk. Nagyon véres, fájdalmas dolgokat képzelek el egy történetbe helyezve, és élvezettel tölt el, nem tudok elszakadni ilyenkor és kimondottan rosszul esik, ha valami visszaránt a valóságba. Sokszor van, hogy szexuális jellegű ez a képzelgés, brutális erőszakolásokkal, vagy épp megalázó, fájdalmas orvosi jellegű vizsgálatokkal...ilyenkor, ha tehetem, maszturbálok is. Nagyon betegesnek érzem és el sem tdom képzelni, mi okozhatja...elvileg teljesen normális gyerekkorom volt, szerető és teljes családban nőttem fel normális körülmények között.


22/L



2011. nov. 9. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez normális-e. Egyáltalán mi a normális? Mert nekem bőven normális, hogy ilyenkor még nem feküdtem le, de vannak, akik hülyének tartanak ezért. Na ezt hagyom is...

Nekem is voltak hasonló gondolataim, amikor 8-10 éves voltam, de aztán elmúlt, azóta talán egyszer fordult elő hasonló. Mondjuk akkor se egész nap, hanem este, elalvás előtt. De volt, hogy órákig feküdtem az ágybán és csak fantáziáltam. Nekem mindig valami kórházi jelenet volt és mindig valamit csináltak velem, összevissza műtöttek és a furcsa az, hogy képzeletben ezt élveztem. Volt az egészben valami szexuális. Vér és fájdalom (mivel orvosi beavatkozásokon agyaltam) volt bőven, én élveztem anno ezeket a gondolatokat. Te nem? Amúgy akkor betegesnek éreztem én is.

Az én esetemben már valamilyen szinten értem ennek az okát. Látszólag én is 'jó' családban élek/éltem, tűrhető gyermekkorom volt, vagyis ez olyan relatív....nem vertek, megvolt mindenem, de azért nem voltam soha olyan hűűű de boldog. A szüleim közti ki nem mondott, elhallgatott ellentétek azért érződtek, mert a hazug embert előbb mint a sánta kutyát...

Szóval nekem valahogy ez volt a módszerem a feszültség levezetésére anno.

20L

2011. nov. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

nyugi, amíg csak gondolati szinten vannak ilyenek, és képtelen lennél megvalósítani őket, addig normális vagy.

meglepődnél, ha tudnád hogy mások fejében is mik járnak.


26/F

2011. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 homo ludensz ***** válasza:
100%
Elmentem a fogorvoshoz elég szimpatikus doki volt. Nos ő mesélte kezelés közben hogy beállított hozzá egy rendkivűl csinos vonzó hölgy hogy húzza ki a fogát érzéstelenítés nélkül. Tökéletesek voltak a fogai tehát rákérdezett,majd ki kisérte az ajtóig a méltatlankodó hölgyet. Nos itt ez már személyiségi torzulás szerintem mivel én és még sokan félünk a fogorvosi beavatkozásoktól. A szomszéd szobában lévő doki mellesleg kihúzta a hölgynek s hogy melyikük élvezett azt nem tudom. Fantáziálni nem elitélendő,mert ez magánügy hogy ki hogyan elégül ki az is csak akkor feltűnő ha olyan közegben próbálkozik amely nem vevő rá. Betegség? Akkor sok sok beteg ember szaladgál az utcán betegen.
2011. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak elég durva fantáziálásaim, de szerintem ezek inkább kamaszlányos álmodozások, egy kis szado-mazoval fűszerezve. Olyasmik, hogy elrabol valami őrült, megerőszakol, megkínoz (ezt jó részletesen elképzelem), aztán elszökök és közben megölöm az elrablómat...
2012. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!