Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Pár éve ngayon szomoru vagyok,mert semmi nem sikerül. Főleg a szerelem terén.Bezárkózok a szobámba és csak sirni van kedvem.Senkit nem akarok látni,legszivesebben elmennék egy lakatlan szigetre, ahol senki nem lát.A multhéten a keresztanyámmal elmentem vásárolni.Nagyon sok ember volt ott.Nem tudom,hogy mi volt velem,de lefagytam.A sirás jött rám... legszivesebben elbujtam volna egy függöny mögé, vagy valahová,, csak elszerettem volna onnan tünni.Enni sem szeretek más előtt.sőt nem is nagyon tudok más előtt.

Mitől van ez???


2013. febr. 8. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány, depresszio,igen, az vagy. de az már jo ha felismered. ha változtatni akarsz akkor ezzel fel kell hagynod vagy magadtol vagy segitséggel. ne másokat nézz. az élet szépségeit.kezdetnek ez böven elég. ne azzal törödj "mi van ha, mi lesz ha"
2013. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legalábbis erősen hajlasz rá.
2013. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joshy Ca$h ***** válasza:
Biztos az vagy. Keress valami hobbit, valamit ami leköt, amit szeretnél csinálni. A lényeg hogy többet mozdulj ki, találkozz emberekkel. Én például eljárok horgászni, olyankor teljesen kikapcsolok.
2013. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!