Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy mikor a barátaimmal vagyok, beadom hogy én vagyok a vidám srác, nyomom a poénokat, mindenki szakad rajtuk, hülyéskedni próbálok, és elvileg megy is, de belül egész nap nagyon-nagyon rosszul érzem magam. Állandóan szomorúság és kétségbeesettség keverékét érzem, és minden ok nélkül... egész nap. Mikor a barátaimmal vagyok akkor kevésbé, de mikor egyedül vagyok, néha a könnyem is kicsordul annyira rossz... és a legrosszabb hogy fogalmam sincs miért.


Persze, pár apróság összegyűlt, amiért idegeskedek mostanában, de ez az állapot már régebb óta tart. 2 éve körülbelül.


Valaki érzett már így? Valami ellenszer? Napi 3 sör ideiglenesen jó, de utána nem...


2012. szept. 18. 21:35
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nem, szerintem inkább Tankcsapdás vagy :D :D


Viccet félretéve... Szerintem nem vagy depressziós, hanem egyszerűen hiányzik valami vagy valaki az életedből.

Ott vannak a haverok, jópofáskodsz velük, de nem tudsz önmagad lenni a társaságukban és belül emészted magad. Amíg ez a hiányérzet fennáll, addig nem tudsz belül megnyugodni.

De legalább, hogy a sörözés (amit pótcselekvésként végzel) nem vezet sehová.

2012. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

*"de legalább látod..."


Bocsi, kimaradt..

2012. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazából ha akarnék se találnék olyan haverokat akikkel önmagam lehetnék... nekem nem kellenek haverok, legszívesebben csak ülnék és várnám hogy hazaengedjenek a suliból... csak élvezem hogy a középpontban vagyok, valahogy megnyugtat picit. Mint a sör.


Egyébként inkább death metál párti vagyok.

2012. szept. 18. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Igaz, hogy nő vagyok, de pont ilyen voltam. Mindenféle diligyógyszert írtak fel, de megrémisztett a szomszéd csaj, mert meghízott tőle, a barátom + öngyilkos lett. Tehát maradt a bőgés, és jó pofizás. Aztán úgy döntöttem az idén élvezem a őszt, a telet, ha hideg van azért mert, ha esik a hó azért mert. Egy nagyon jó barátom azt mondta: az a baj, hogy a múlton keseregsz, a jövőn aggódsz, közben elfelejtesz élni.
2012. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És hogyan sikerült kilábalni abból a korszakodból, mikor ilyen voltál? Tényleg csak a barátod tanácsa miatt? Én úgy gondolom, inkább foglalkozok a múlttal és jelennel, élni szar...
2012. szept. 18. 22:17
 6/11 A kérdező kommentje:
mármint a múlttal és jövővel
2012. szept. 18. 22:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hát hallod nálam is ez van részben:\ amikor a barátaimmal vagyok minden rendben, tök jól elvagyok velük, aztán ha hazaérek ürességet érzek magamban...
2012. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez az. El kellene beszélgetni egy pszichológussal. Mindenkinek más használ, van, akinek a beszélgetős terápia, van, akinek a gyógyszer, van, akinek a hipnózis, de teljesen gyógyítható. Vágj bele, kapd vissza a normális önmagad, hidd el, nagyon megéri :)
2012. szept. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért vagy szomorú, mert egész nap azt a szörnyűséges death metalt hallgatod.
2012. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 19:51 te jó isten... aki Children of Distancet, Tkyd-et, vagy hasonlókat hallgat, az sem szomorú, pedig ezek a zenék a kő kemény depresszióról, világfájdalomról szólnak.


Ellenben mutass egy metál zenét, ami hasonló témákról szól. Nemigen fogsz találni, mert nem nagyon van. Én ebben tudok kiteljesedni, ezt adta a gép.

2012. szept. 27. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!