Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem átlagosan egy zuhanyozás...

Nekem átlagosan egy zuhanyozás 10 percig tart. Ez nagyon sok? Ti meddig zuhanyoztok vagy fürödtök? Kort is írjatok 14/L

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
5
2013. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15-18 perc

Ha elalszom vagy sietunk vhova, akkor 10perc alatt megvan, ebben hajmosas/szaritas is.

Smink az extra 4 perc;)

34/N

2013. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó gyorsak vagytok. 10 perc alatt zuhany hajmosással + még szárítás?? Nekem csak a szárítás legalább 20 perc, pedig vékony szálú hajam van, és kevés. Csak hosszú. Ezért inkább nem is szoktam szárítani, már inkább hagyom vizesen, főleg, hogy majd le szakad a karom, cserébe meg kapok egy szénakazal hajat, ami szárítás nélkül nem volna olyan... És akkor még a kezem se szakad le. Ha meg ki is kell mennem, felveszek sapkát.
2021. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár én mindig rohadt soká készültem el... Ha nem sminkelek, meg a hajammal sem foglalkozom, akkor is 1 óra biztos kell... Mert főleg ebben a hidegben aztán gőzöm sincs mit vegyek fel, hogy ne fagyjak meg... áhh hogy nem fáradtatok még bele ebbe? Mert én már nagyon. Pedig még csak 26 éves vagyok... Sokszor már meg se fürdök, meg meg se fésülködök, de akkor meg aztán végképp ocsmány egy látvány vagyok... Bár ha töröm magam, akkor se vagyok sokkal szebb... hiába tökölök 2-3 órát. Úgy látszik sz*rból nem lehet várat építeni. Max vályogházat.
2021. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!