Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha gyógyszert tuladagolja...

Ha gyógyszert tuladagolja valaki milyne baja lehet? Vagy ha már emgtette mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Mielött valaki félreérti nem én hanem egyik ismerősőm. Xanaxot vett be 2 levélel. Segiiitseteek
2009. szept. 5. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is vettem be ugyanezt csináltam, de csak szédültem, és nagyon fáradt voltam tőle. Vagyis sztem semmilyen nagyobb baja nem lehet.
2009. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hánytasd meg!És ne hagyd,hogy elaludjon!És hívd ki az ügyeletet vagy a mentőket.A nyugtató annyira lelassíthatja a szívverését,hogy bele is halhat!Mindenképpen hívj hozzá orvost.Uána pedig el kell járnia pszihológushoz!Ne normális ha valaki öngyilkos akar lenni!Miért tette?
2009. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd a mentőket és hánytasd meg. Ezek az új generációs nyugtatók (benzodiazepinek) már nem olyan veszélyesek, mint a régiek hálistennek. Szinte lehetetlen akkora dózist bevenni, hogy légzésleállást okozzon, de jobb a biztonság.
2009. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!