Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos bőrrel fordulhatok...

Pattanásos bőrrel fordulhatok bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
hátha fel ír jó krémet, gyógyszert vagy valamit.

2013. febr. 9. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
oda is, meg kozmetikushoz is érdemes lenne.
2013. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
minden hónapban járok de rá 1 hétre katasztrófális. foltos meg minden baja van..:SS
2013. febr. 9. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
akkor börgyogyász. minél több mindent kiprobálsz meg több tanácsot hallasz annál esélyesebb h valami csak jo lesz:)
2013. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem köszi, oda kell beutaló vagy bármi egyéb?
2013. febr. 9. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem már mindenhova kell beutalo.. az a tuti h ha kérsz:)
2013. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A foltok ellen bőrradír a jó, meg úgy általában jó a bőrt megszabadítani az elhalt hámrétegtől. Heti egy alkalommal radírozz, nekem ezt tanácsolták, meg babaszappant használok. Szalicilsav meg a pattik ellen jó. De menj el bőrgyógyászhoz, a baj forrását kellene keresni szerintem ott ő jobban tud segíteni biztosan.
2013. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem minden kozmetikus végez jó munkát..
2013. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
börgyogyasznal en is voltam a 16 eves lanyommal,de olyan komoly gyogyszert akart neki felirni amit most tiltanak be ,mert hulla komoly mellekhatasai vannak.Kozmetikushoz menj,ha lany vagy,akkor konnyebb a dolgod a fogamzasgatlo segit,ha fiu,akkor majd kinovod.Jobbulast kivanok
2013. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!! utolsó: értem, huh az durva :S akkor inkább kozmetikus és szolárium..
2013. febr. 9. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!