Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrgyógyászhoz vagy kozmetikus...

Bőrgyógyászhoz vagy kozmetikushoz menjek?

Figyelt kérdés

sok pattanásom van, és azok utáni hegeim, nagyon zavar. Budapesten kellene egy jó bőrgyógyászat/kozmetika ahol kezeltetni tudom, és kb:menyibe kerülne?

14/L


2013. jan. 24. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
kozmetikus tudja tini kezeléssel kezelni, hát olyan 5000 ft körül van, de többször is kell. anyukád nem jár kozmetikushoz?
2013. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bp.ten egy arc tisztítás,kezelés 4-5000kezdődik.Nagyban függ milyen készítményekkel dolgozik a kozmetikus.Ennek akár a duplája is lehet .Vidéken ez sokkal,olcsóbb lehet.

Pl.N.kanizsán ez már nagyon elfogadott jó ár.

A bőrgyógyász csak kenőcsöt ír fel,és ettől még a sok pati

mind ott marad.egyik ,másik néha azért eltűnik

Ha kozmetikus úgy itéli meg ,hogy orvoshoz kell menned,

oda is fog küldeni. /info kozm /

2013. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kozmetikusom számtalan ilyen problémát megoldott. Nem, nem kozmetikai kezeléssel, hanem speciális bio élesztőkultúrából származó nagy dózisú természetes B-vitamin komplexszel. Sajnos ilyet gyógyszertárban, drogériában nem kapsz..
2013. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
NE menj kozmetikushoz. Neked sajnos bőrgyógyász kell. Nekem is ilyen volt az arcom, nem volt kozmetikus, aki segíthetett volna rajta. Minden kezelés után csak rosszabb lett, több heg maradt és olyan göbök jöttek ki, amik eleinte nem is voltak. Magán bőrgyógyászhoz mentem, átlagosan a vizitdíj 7000ft. Ő is mondta, hogy az ilyen fajta acne, belső okok (akár genetika) miatt van. Elkezdtem szedni a Sotretet. Féléves kúra alatt teljesen megszűntek a pattanások, még néhány heg is halványult/eltűnt, most fogok visszamenni, hogy megbeszéljük mit csináljunk a hegekkel. Egy doboz Sotret, most 5000ft, nekem ebből 13 dobozzal kellett beszednem, de ez függ attól, hogy hány kiló vagy. Ha a gyógyszer mellett döntesz, minél előbb el kell kezdened, mert fényérzékennyé tesz és ez nagyon macerás. Sajnos budapestit nem tudok mondani. Érdre jártam Dr.Puskás Zoltánhoz. Úgy tudom Tatabányán is rendel.
2013. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!