Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minek számítok?! (Cigifüst)

Minek számítok?! (Cigifüst)

Figyelt kérdés

A mamámék cigiznek és amikor felmegyek hozzájuk akkor is, de már az egész lakás átveszi a szagot.én meg ugye ott vagyok náluk és beszívom.1 héten egyszer megyek fel mindig.Én is cigisnek számítok vagy függő leszek a szagtól? nekem is romlik a tüdőm?, vagy nem?, vagy csak minimálisan?!

14/f


2013. febr. 9. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ettől nem számítasz cigisnek, és nem is leszel függő. Tény, hogy a passzív dohányzás (amikor a más által elszívott cigi füstjét lélegzed be) káros, de közel sem annyira, mintha te magad szívnád a cigit. A heti egyszeri alkalom sem vészes, bár nem mindegy, hogy 1-2 órát vagy ott, vagy esetleg egy egész napot.

Esetleg próbáld velük megbeszélni, hogy amikor te ott vagy, menjenek ki az erkélyre cigizni, vagy szellőztessenek ki, mielőtt mész.

2013. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :) kb 5-6 órát vagyok ott, oké megpróbálok
2013. febr. 9. 21:08
 3/3 anonim válasza:
én úgy tudom, hogy a kifújt cigifüst sokkal károsabb mint a beszívott, persze aki cigizik az mindkettőt szívjaXD egyébként az előző válaszírónak igaza van
2013. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!