Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan gondom van hogy nemrég...

Olyan gondom van hogy nemrég mult el a menstruáciom és ismételten meg van jan 30 án mult el és febr 27 én kellene megjönie de ismét megjött?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 11:46
 1/3 anonim válasza:
Ha még nagyon fiatal vagy, lehet, hogy még nem állt be hormonháztartásod, ezért hamarabb is megjöhet. Figyeld, hogy ugyanolyan-e, mint szokott lenni, de ha erősebb a vérzés, vagy egyéb rosszabbat tapasztalsz, érdemes nőgyógyászhoz fordulni.
2013. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mostanában hagytad abba fogamzásgátló szedését vagy éppen mostanában kezdted el, akkor ez teljesen normális, hogy össze-vissza jön meg. Ez akár több hónapig is így maradhat. Plusz az előttem szólónak is igaza van.
2013. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
10 hónapja volt egy vetélésem sajnos és eddig minden rendben volt most azóta ez volt így az első ilyen és nem normálisan jött meg és aggodom ne hogy valami gond legyen esetleg lehet hogy felfáztam vagy hogy hirtelen megfáztam attól lehet ilyen ??
2013. febr. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!