Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hinni azoknak a dolgokna...

Lehet hinni azoknak a dolgoknak amik az interneten vannak "a köröm jelzései" címszó alatt?

Figyelt kérdés

Elég sok bajom van mostanában a körmömmel és utánna néztem a dolgoknak. Találtam egy olyan részt, ahol azt írja, ha valakinek hiányzik a holdja, annak szívproblémái vannak.

Nekem a két gyűrűs- és a két kisujjamon nincs hold.

A múltkor szívritmuszavarom volt. Kicsit be is pánikoltam akkor.


Van köze a köröm holdjának a szívemhez?

Menjek orvoshoz?


25/L



2013. febr. 12. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
En is kivancsi lennek ra. Szedulni nem szoktal, vagy barmi panasz ami ezzel lehet kapcsolatos?
2013. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De néha előfordul, de azt betudtam annak, hogy amúgy is alacsony a vérnyomásom.
2013. febr. 12. 11:36
 3/8 A kérdező kommentje:

basszus...

Lehet annak is köze?

2013. febr. 12. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Megcsak ismerkedek a temaval, ugyhogy ne vedd kezpenznek amit mondok, de lehet akkor a szived nem tul eleg vernyomast nyomni(?) ezert rosszul erzi magat.
2013. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pumpalni na :)
2013. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van, ami helyesen van írva a neten, van, ami nem. Nekem a 10-ből 5 körömnél nincs hold, és a szívemnek soha nem volt baja.

Műkörmös vagyok, még értek is hozzá valamicskét, de sok esetben ostobaságokat írnak a neten.

2013. febr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, még annyi, hogy egy vendégem sincs a 80-ból, akinek meglenne mind a 10 holdacskája.
2013. febr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na végre egy megnyugtató válasz! :-)

Köszönöm!!

2013. febr. 13. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!