Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évek óta tartó székrekedés....

Évek óta tartó székrekedés. Nem válnak be a mindenki által javasolt házi praktikák. Ajánlanátok valami tényleg hatásosat?

Figyelt kérdés
Leszoktam a dohányzásról, rendszeresen táplálkozom, naponta 1, vagy 2 alkalommal is eszek főtt ételt. Naponta fogasztok tejterméket és gyümölcsöt is. Illetve naponta megiszok minimum 1,5 - 2 l folyadékot, + elkezdtem inni a cickafark teát. Egyelőre nincs eredménye..
2013. febr. 12. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez baj. El kellene menned egy gasztroenterológiai vizsgálatra. Komoly betegséget okozhat a pangó béltartalom. A rák előszobája is lehet.
2013. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dokinál voltál már vele?
2013. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Candida diéta? Több problémám volt és már orvosok sem tudtak segíteni,az egyik barátnőm csinálta ezt a diétát ami az első két hónapban elég szigorú,én is belefogtam és eltűntek a "nyavajáim.
2013. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!