Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a hasamon...

Mit csináljak ha a hasamon sok háj van? És szinte lötyög? Tudtok mondani egy két dolgot ezzel kapcsolatban? megköszönném.

Figyelt kérdés

testmagasságom:157cm

súlyom:55-56kg,és az nem izom

testzsírom:23,5%

hasam körfogata:77-79cm

életkorom:14év

ételek:tej,gabonapehely,szalámis kenyér,hús,és naponta 3szelet csoki.



2013. febr. 13. 16:00
 1/3 anonim válasza:

Hosszútávú megoldást csak az jelenthet, ha a mindennapjaidba beépíted a mozgást, és oda figgyelsz az evésre. A fogyókúrák rövid távú eredményt hoznak - ha hoznak, amint abbahagyod és visszatérsz a régi dolgokhoz, visszajön minden, mint előtte, vagy még több is.

Ha úgy alakítod az életed, hogy lehetőség szeirnt minden nap mozogj (egy kis kocogás, úszás, biciklizés, vagy otthon tornázás), és figyelsz arra, hogy mit eszel: a csokit hagyd el, helyette egyél minden nap egy almát és a szalámis kenyérhez egyél retket, uborkát, nyáron meg aztán még nagyobb a választék.

Hát, így dióhéjban ennyi. Fiatal vagy, ha most elkezded, sokkal magabiztosabb és boldogabb felnőtt lehetsz, mint a legtöbb túlsúlyos ember.

2013. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,de nincs idő arra hogy még ezen kívül végezzek még valamit,és már mindent próbáltam de a hájam nem megy le.Négy hónappal ezelött még a testzsírom 14% volt ami szerintem jó,a hasam körfogata pedig 57-59cm.És kockás hasam volt.Most meg eltakarja az izmot a háj.Nem tudod miért híztam 5-6 kilót,pedig a magasságom csak 4cm t nött.
2013. febr. 14. 16:59
 3/3 A kérdező kommentje:

Teszek fel egy képet:


[link]

2013. febr. 17. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!