Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valamilyen módszerrel meg...

Valamilyen módszerrel meg lehetne vizsgálni az agyam? 20/F

Figyelt kérdés

úgy érzem agyilag, értelmileg jóval elmaradottabb vagyok a társaimnál. Sohasem gondolkodom fejjel megyek a falnak, nem is igazán tudok, mintha üresség lenne a fejemben. Csak magolni tudok azt is, úgy ha órákig ülök a füzet felett.

Még matekból is magolok, önmagamtól nem vagyok képes matekpéldák megoldására. Hibás a beszédem. Kereszt dominanciám van. Ostoba vagyok, mindenki annak tart. Mit lehetne tenni? Van valami vizsgálat amivel, meg tudnák vizsgálni az agyműködésemet? A válaszokat előre is köszönöm!



2013. febr. 13. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Számtalan vizsgálat van, amivel vizsgálni lehet az agyat, és meg lehet állapítani, mivel van baj? De ez egy aránylag hosszú folyamat, aminek az elkezdését a háziorvosnál lehet kezdeményezni. Elmész hozzá, elmondod a panasod, és megkéred, hogy segítsen Egyébként mostanság mivel foglalkozol, hogy még mindíg a matakkal vagy elfoglalva? Csak nem egyetemre jársz?
2013. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Discalcólia ...és társai , pszichológus/ nevelési tanácsadó ...... CT /MR-orvos
2013. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 poiu ***** válasza:
Sétálj be a nevelési tanácsadóba, ott szakemberek vannak és segítenek. A gyenge teljesítmény mögött ezer dolog lehet, azt kéne megtudnod, mi az ok, és milyen fejlesztésre van szükséged.
2013. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felsőfokú továbbképzésre járok, matekot is kell tanulnom, sok program ismeretét el kell sajátítanom. És mindenben nehézségeim vannak. állandóan fáradtnak érzem magam pedig eleget alszom. A helyesírásom rosszabb, mint egy dislexiásnak. Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 14. 12:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Az autizmust, amiről tudjuk hogy agymüködésprobléma, például higany okozza. Ilyen irányba is érdemes lehet keresgélni.
2013. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az Autizmus teljes mértékben kizárható, ugyanis semmiben sem vagyok tehetséges, és annyira azért talán még sem súlyos a helyzetem.
2013. febr. 14. 22:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma agyrázkódás miatt készítettek röntgen és CT felvételt, ha valami az alapvető agyi működéssel nem megegyező dolog lett volna gondolom mondták volna.
2013. febr. 15. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Az autizmus nem feltétlenül jár tehetséggel. Általában azért jár azzal, mert más agyi tevékenységek nem működnek megfelelően, így ami működik, az előfordulhat hogy jobban használódik. Mint a vakoknál a hallás, az is csak jobb lehet, de nem feltétlenül hiperszuper. Azonkívűl nem csak higany, de pl ólom, és egyéb fémek is vannak.


De én nemtudom mi lehet veled, ez csak 1 lehetőség. Én a helyedben mindenképp utánajárnék ennek a lehetőségnek.

2013. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gondolom a CT-n most biztosan látszott volna ha valami nem megfelelő. De nem tudom, hogy az agyműködést a CT-vel mennyire tudják vizsgálni.

és igen szeretnék ennek utána járni.

2013. febr. 16. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!