Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köhögök már egy jó ideje? Miért?

Köhögök már egy jó ideje? Miért?

Figyelt kérdés
Nos... 2010-ben volt egy műtétem. Ami nélkül már nem élnék most. (vakbelemet és egy nyirokcsomót vettek ki). Azóta szinte folyamatosan köhögök. Nem tudom,hogy összefügg-e a műtét és a köhögés,de már ez is eszembe jutott. Hiszen kb. azóta köhögök. Voltunk már orvosnál. Megvizsgált,hogy nem vagy-e asztmás,allergiás-e. De minden negatív lett. Nem talált semmi hibát. Adott azért ilyen "asztma puffot". Azt mondta,hogy lehet ez ilyen terhelési asztma szerű. Mindig fújkáltam magamnak. Akkor is ha alig kaptam levegőt a köhögéstől. Nos, egy ideig aztán elmúlt,majd újra elkezdett. Aztán semmi változás. Abba hagytam. Olyan a köhögésem,mint ha nem tudna felszakadozni. Azóta a torkom is sokszor fáj.Mi lehet a probléma? Mit csináljak?

2013. febr. 14. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hosszú ideje fennálló köhögés leggyakoribb okai a gyomorsav és az allergia, irány a gastroenterológia és a tüdőgyógyászat.
2013. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. febr. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!