Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sürgős! Kimarta a...

Nagyon sürgős! Kimarta a nyelőcsövem és ezért vérzik?

Figyelt kérdés
kivették a bölcsességfogam és kaptam antibiotikumot. közben derült ki, hogy allergiás vagyok rá. minden bajom volt, a gyógyszer megakadt a torkomon és majdnem egy órán keresztül ott volt és semerre se tudott mozdulni. kimarta a nyelőcsövemet és azóta hihetetlenül ég. kaptam gaviscont. nagyon fáj.. és ma reggel véres volt egy kicsit a széklet, ez ettől van? el fog múlni? ha nem, mi lesz? kérlek segítsetek!
2013. febr. 14. 18:17
 1/3 tetris ***** válasza:

Bizonyára attól volt véres, mert allergiás vagy az antibiotikumra. Ne ess pánikba, nyugodj meg. A tünetek hamarosan el fognak múlni.Nem lesz semmi baj, csak mostantól, ha orvoshoz mész, ne felejtsd el megemlíteni, hogy allergiás vagy az antibiotikumra, és akkor máskor nem kell ilyen kellemetlenségeket megélned.

Jobbulást kívánok!

2013. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
óó! értem tehát ez is egy tünet? akkor nem a nyelőcsövemből vérzik a seb? értem.. de én nem tudtam, hogy allergiás vagyok, azért nem mondtam. hamarosan beutal vizsgálatra hogy meg lehessen állapítani.
2013. febr. 14. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a nyelőcsövedből jönne a vér, akkor a székleted fekete lenne, mert mire végigmegy a tápcsatornákon addigra megalvad. Ha friss vér volt a székletedben, akkor valószínűleg nem a nyelőcsövedből szárazik. Menj minél előbb orvoshoz!
2013. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!